Poprvé v Edenu. Lístky na utkání s Libercem v prodeji

PRAHA - Slavia sice vstoupila do nového ligového ročníku už minulý týden, tuto neděli se ale poprvé představí na domácí půdě. Utkání s Libercem začíná v 17:00.
Vstupenky na duel s Libercem jsou v prodeji na pokladnách v Edenu, pořídit si je můžete také na internetu prostřednictvím Ticketportalu, pro koupi vstupenek online klikněte na tento odkaz.

Cenová kategorie vstupenek je Z1, cena jednorázového vstupného tudíž začíná na 160 korunách. Studenti, senioři, majitelé karet ZTP, členové Fanklubu nebo Odboru přátel mají výrazné slevy. Pro fanoušky s dětmi je k dispozici rovněž zvýhodněné rodinné vstupné do sektoru Rodiče a děti. Kompletní ceník vstupenek najdete zde.

Otevírací doba pokladen v Edenu:


Úterý28. července
12:00 – 18:00
Středa
29. července13:00 – 19:00
Čtvrtek30. července12:00 – 18:00
Pátek31. července12:00 – 18:00
Nedělě
2. srpna
12:00 – zápas

Aktuálně

Hrát ve Slavii byl můj sen. Tvrdá práce se vyplatila

dnes
Yira Sor v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy v Edenu hovořil o svých ambicích, důvodech, proč si vybral Slavii, i inspiraci krajanem a mentorem Peterem Olayinkou.

Yira Sor novou posilou Slavie!

dnes
Další zimní posilou Slavie se stal rychlonohý nigerijský křídelník Yira Sor, který přestupuje z Baníku Ostrava. V Edenu podepsal smlouvu do konce roku 2026. Opačným směrem míří záložník Ubong Ekpai.

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

Další články