Poslední rozloučení s 1. místopředsedou OP Petrem Kmentem

EDEN - Poslední rozloučení s velkým slávistou a místopředsedou Odboru přátel Slavie Petrem Kmentem se uskuteční v pátek 30. srpna v 11 hodin ve Velké obřadní síni krematoria v Praze Strašnicích.
Petr Kment (20. srpna 1942 – 22. srpna 2013) byl bývalý československý zápasník a reprezentant Československa v řecko-římském zápase. Olympionik, který získal bronzovou medaili z olympijských her v Mexiku, byl i současným místopředsedou Odboru přátel Slavie. Petr Kment byl odmala věrným slávistou. Na novém stadionu v Edenu pak pravidelně sedával na svém permanentkářském místě v sektoru 129. Před sedmi lety jej jeho přátelé přivedli i k aktivní práci pro Slavii. Byl zvolen 2. místopředsedou výboru OP, kde se zejména zasloužil o inovaci a zpřesnění formulací ve stanovách OP či o vyřešení problému se zachováním tradičních průkazek. Patřil mezi vždy aktivní účastníky výborových schůzí.

I v době přípravy dalšího volebního období výboru OP patřil mezi jeho nejaktivnější členy. Pečlivě dbal o to, aby každé jednání mělo svůj pevný řád a obsah. Při květnových volbách získal nejvíce hlasů, a tak i z tohoto důvodu byl členy výboru zvolen do funkce 1. místopředsedy. Z této pozice se do poslední chvíle velice snažil dále zlepšovat činnost výboru, získávat další členy OP, zkrátka pracovat ve prospěch červenobílých barev. To vše až do čtvrtečních ranních hodin 22. srpna 2013.

Čest jeho památce!

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

včera
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články