Předprodej vstupenek do Olomouce v Edenu

PRAHA – Slavia odehraje 6. kolo HET ligy v sobotu 9. září od 18 hodin. Vstupenky do sektoru hostů je možné koupit v předprodeji v Edenu.
Sektor hostů O na východní tribuně má kapacitu 651 míst. Cena vstupenky je 200 korun. Počet vstupenek na osobu není nijak limitován.

Předprodej lístků do sektoru hostů probíhá od neděle 27. srpna v Edenu. 
Od pondělí 4. září do pátku 8. září se budou vstupenky prodávat na VIP recepci, která je uprostřed Tribuny Johna Williama Maddena. Provozní doba VIP recepce je 8 – 19 hodin. V pátek 8. září bude prodej probíhat pouze do 17 hodin. Lístky je možné platit pouze v hotovosti.

Vstupenky, které se nevyprodají v Praze, budou v prodeji na pokladnách u sektoru hostů pouze v den zápasu s Olomoucí, tedy 9. září.

Aktuálně

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

dnes
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

U17: Československý pohár pro Slavii!

včera
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Slavia TV: Zranění hráči se zapojují do tréninku

včera
Na konci minulé sezony trápily řadu slávistů zdravotní problémy. Nyní však víceméně všichni trénují s týmem, i když někteří potřebují úlevy.

Další články