Předzápas! S Leverkusenem už ve středu večer ve FIFA 21!

Ve středu od 20:00 odehrajeme dva esportové zápasy s naším soupeřem v Evropské lize Leverkusenem. Oba zápasy budeme vysílat živě na naší facebookové stránce.

Ještě před čtvrtečním domácím zápasem Evropské ligy  Slavia - Leverkusen odehrajeme přípravné utkání ve hře FIFA 21. Ve středu 28. října od 20:00 odehrají zápasy naši hráči Martin "Kobby" StrnadJakub "Cpt.Kubajz" Pudil s hráčem Bayeru Kai "Deto" Wollinem. Utkání budeme vysílat živě zde a na oficiálním Facebooku Slavie.

Jedná se o druhé mezinárodní utkání našeho esportového týmu a pro oba naše hráče půjde o velmi důležitou zkoušku s předním německým hráčem. Ve FIFA 21 máme za sebou druhý víkend a z něj se můžeme pochlubit fantastickým úspěchem. Jakub "Cpt.Kubajz" Pudil odehrál celý víkend s perektním skóre 30-0 a dostal se na parádní 41. místo mezi všemi hráči na světě! 

Co na tento úspěch Kubajz říká? "Je to úžasný! Když jsem se do slávistického esportu přidal, tak jsem si tohle stanovil jako jeden z cílů a povedlo se mi to hned ve druhém víkendu. Přitom jsem v těch 30 zápasech narazil na několik opravdu těžkých soupeřů a o to víc si toho cením. Věřím, že mě tento výsledek posune dál ke kvalifikaci na světové turnaje. Ale to je ještě daleká cesta."

Sledujte náš web a sociální sítě pro další novinky.

Aktuálně

V neděli od 18:30 proti Zbrojovce Brno

před 2 dny
Sešívaní vyzvou v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti v neděli od 18:30 nováčka nejvyšší soutěže Zbrojovku Brno.

Tým ukázal obrovské srdce a velkou kvalitu

před 2 dny
Sešívaní zvítězili ve čtvrtém zápase základní skupiny Evropské ligy 3:1 na hřišti Nice. „Po všech stránkách to byl velice náročný zápas," říká Jindřich Trpišovský.

Za první gól jsem strašně rád. Vítězství je pro fanoušky

před 2 dny
Ondřej Lingr otevřel svůj gólový účet ve Slavii i zápis utkání v Nice výstavní trefou zpoza vápna. „Za takový první gól ve Slavii jsem neskutečně rád, vyšlo to parádně. V zápase jsme potvrdili formu, ve které musíme pokračovat."

Další články