Přijde důležitá výhra proti Jablonci? Vsaďte si u Chance!

PRAHA/EDEN - Zabodují slávisté proti Jablonci? Vsaďte si u Chance, hlavního sponzora, a získejte 200 Kč zdarma na první sázky!
Pro domácí hovoří v úterním zápase statistiky, jelikož s Jabloncem doma prohráli naposledy před čtyřmi lety. Jablonec zároveň neprožívá, stejně jako Slavia, nejpříznivější období, jelikož venku prohrál už tři zápasy v řadě. Padnou i tentokrát v zápase alespoň tři branky? Kolik uvidíme v zápase žlutých karet? Prosadí se Tomáš Necid?

Proč sázet zrovna u Chance?


- Získáte okamžitě a zcela zdarma 200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky

- K tomu navíc získáte možnost hrát o další bonus až ve výši 2 000 Kč

To samozřejmě není vše. Chance nabízí širokou nabídku sázkových příležitostí, možnost sázet LIVE v průběhu zápasu nebo sledovat stovky sportovních přenosů zdarma online. Každý sázkař u nás navíc získává za každou sázku věrnostní body, které může využít například na sázky zdarma. Všechny sázky na internetu jsou bez manipulačního poplatku.


Vsaďte si u Chance. Každý nový hráč získá 200 Kč na první sázky! Registrujte se zde.

Aktuálně

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Kapitán Škoda: Titul je zasloužený

včera
​​„Titul jsme vyhráli zaslouženě," měl po závěrečném hvizdu v Ostravě jasno kapitán Milan Škoda, který si navíc připsal 200. ligový start v sešívaném.

Další články