Pro Stanislava Tecla sezona pravděpodobně skončila

Stanislav Tecl absolvoval ve čtvrtek plastiku předního zkříženého vazu v koleni a sezona pro něj s nejvyšší pravdepodobností skončila.

„Po zápase v Kodani cítil Standa, že koleno není zcela v pořádku. Na kontrolním vyšetření se ukázalo, že došlo k poškození předního zkříženého vazu. Ve čtvrtek 1. listopadu absolvoval základní vyšetření a operaci. Došlo k náhradě vazu," vysvětlil pro slavia.cz klubový lékař Petr Krejčí mladší, který Tecla v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích operoval.

„Bohužel v zápase v Kodani došlo k tomu, čeho jsme se s doktory báli nejvíce. Koleno bohužel nevydrželo. Zranění k fotbalu patří, nemá cenu se teď dívat do minulosti. Operaci mám za sebou, teď mě čeká rehabilitace. Doufám, že se dám stoprocentně do pořádku," uvedl Stanislav Tecl.

Slávistického střelce nyní čeká dlouhá rehabilitace. „Standa nyní bude spolupracovat s rehabilitačním oddělením v ÚVN ve Střešovicích. Do konce sezony je bohužel mimo," doplnil Krejčí mladší.

Za všechny spoluhráče, trenéry a vůbec celý klub bychom rádi Standovi popřáli pevné nervy při rehabilitaci a brzký návrat na hřiště!

Aktuálně

V pátek v Edenu s Chrudimí! Permanentkáři zdarma!

včera
V pátek 16. listopadu vstoupí Slavia do osmifinálového zápasu v domácím poháru MOL Cup. Soupeřem červenobílých je druholigová Chrudim. Permanentkáři mají vstup zdarma. Zápas začíná v 18:30 hodin. Brány Edenu se otevírají v 17 hodin.

Exkluzivní prodej vstupenek na Zenit

včera
Pouze dnes a zítra máte na pokladnách v Edenu jedinečnou možnost pořídit vstupenky na Zenit Petrohrad, k tomu navíc získáte vstup na Chrudim zdarma a slevu 15 % do Fanshopu!

U21: Prohra s Hradcem Králové

12.11.2018
V 15. zápase Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově Hradec Králové. Sešívaným se herně povedl vstup do zápasu, tři body si ale odvezli hosté.

Další články