Pro Stanislava Tecla sezona pravděpodobně skončila

Stanislav Tecl absolvoval ve čtvrtek plastiku předního zkříženého vazu v koleni a sezona pro něj s nejvyšší pravdepodobností skončila.

„Po zápase v Kodani cítil Standa, že koleno není zcela v pořádku. Na kontrolním vyšetření se ukázalo, že došlo k poškození předního zkříženého vazu. Ve čtvrtek 1. listopadu absolvoval základní vyšetření a operaci. Došlo k náhradě vazu," vysvětlil pro slavia.cz klubový lékař Petr Krejčí mladší, který Tecla v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích operoval.

„Bohužel v zápase v Kodani došlo k tomu, čeho jsme se s doktory báli nejvíce. Koleno bohužel nevydrželo. Zranění k fotbalu patří, nemá cenu se teď dívat do minulosti. Operaci mám za sebou, teď mě čeká rehabilitace. Doufám, že se dám stoprocentně do pořádku," uvedl Stanislav Tecl.

Slávistického střelce nyní čeká dlouhá rehabilitace. „Standa nyní bude spolupracovat s rehabilitačním oddělením v ÚVN ve Střešovicích. Do konce sezony je bohužel mimo," doplnil Krejčí mladší.

Za všechny spoluhráče, trenéry a vůbec celý klub bychom rádi Standovi popřáli pevné nervy při rehabilitaci a brzký návrat na hřiště!

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články