Pro Stanislava Tecla sezona pravděpodobně skončila

Stanislav Tecl absolvoval ve čtvrtek plastiku předního zkříženého vazu v koleni a sezona pro něj s nejvyšší pravdepodobností skončila.

„Po zápase v Kodani cítil Standa, že koleno není zcela v pořádku. Na kontrolním vyšetření se ukázalo, že došlo k poškození předního zkříženého vazu. Ve čtvrtek 1. listopadu absolvoval základní vyšetření a operaci. Došlo k náhradě vazu," vysvětlil pro slavia.cz klubový lékař Petr Krejčí mladší, který Tecla v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích operoval.

„Bohužel v zápase v Kodani došlo k tomu, čeho jsme se s doktory báli nejvíce. Koleno bohužel nevydrželo. Zranění k fotbalu patří, nemá cenu se teď dívat do minulosti. Operaci mám za sebou, teď mě čeká rehabilitace. Doufám, že se dám stoprocentně do pořádku," uvedl Stanislav Tecl.

Slávistického střelce nyní čeká dlouhá rehabilitace. „Standa nyní bude spolupracovat s rehabilitačním oddělením v ÚVN ve Střešovicích. Do konce sezony je bohužel mimo," doplnil Krejčí mladší.

Za všechny spoluhráče, trenéry a vůbec celý klub bychom rádi Standovi popřáli pevné nervy při rehabilitaci a brzký návrat na hřiště!

Aktuálně

Šancí jsme měli dost, mrzelo Zeleného

včera
Zklamaný byl po porážce ve Zlíně obránce Jaroslav Zelený, který po čtyřech ligových kolech naskočil v základní sestavě. „Výkon nebyl ideální, vše je ale v našich rukách," ví sešívaný obránce.

Náročný program? Výkon ovlivnil, výsledek ne

včera
Náročný program dolehl na červenobílé ve Zlíně. „Určitě to mělo vliv na výkon, který nebyl dobrý. Na výsledek ale ne," nehledal výmluvy Jindřich Trpišovský.

Chyběla nám kvalita v zakončení, litoval Škoda

včera
Sám měl v průběhu druhé půle velkou šanci ke skórování, branku však nevstřelil. ​​„Máme vše stále ve svých rukou,“ uklidňoval kapitán Milan Škoda po prohře se Zlínem.

Další články