Pro Stanislava Tecla sezona pravděpodobně skončila

Stanislav Tecl absolvoval ve čtvrtek plastiku předního zkříženého vazu v koleni a sezona pro něj s nejvyšší pravdepodobností skončila.

„Po zápase v Kodani cítil Standa, že koleno není zcela v pořádku. Na kontrolním vyšetření se ukázalo, že došlo k poškození předního zkříženého vazu. Ve čtvrtek 1. listopadu absolvoval základní vyšetření a operaci. Došlo k náhradě vazu," vysvětlil pro slavia.cz klubový lékař Petr Krejčí mladší, který Tecla v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích operoval.

„Bohužel v zápase v Kodani došlo k tomu, čeho jsme se s doktory báli nejvíce. Koleno bohužel nevydrželo. Zranění k fotbalu patří, nemá cenu se teď dívat do minulosti. Operaci mám za sebou, teď mě čeká rehabilitace. Doufám, že se dám stoprocentně do pořádku," uvedl Stanislav Tecl.

Slávistického střelce nyní čeká dlouhá rehabilitace. „Standa nyní bude spolupracovat s rehabilitačním oddělením v ÚVN ve Střešovicích. Do konce sezony je bohužel mimo," doplnil Krejčí mladší.

Za všechny spoluhráče, trenéry a vůbec celý klub bychom rádi Standovi popřáli pevné nervy při rehabilitaci a brzký návrat na hřiště!

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články