Proběhly nábory do mládežnické akademie

V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

V úterý 8. září proběhl první z náborů pro kluky narozené v letech 2008 – 2013 a holky 2006 - 2013. Nábor se uskutečnil v tréninkovém centru v Edenu na umělé a přírodní trávě. Po registraci na účastníky náboru čekalo hned několik aktivit pod vedením našich profesionálních trenérů. Mimo fotbalové zážitky si účastníci odnesli také tašku se slávistickými dárky a mohli si vyzvednout podepsanou kartičku od slávistických legend Ivo Knoflíčka, Miroslava Beránka, Karla Pitáka a také od hráček A-týmu žen, Petry Divišové, Báry Sladké a Terezy Szewieczkové.

Ve středu 9. září se uskutečnil nábor druhý, a to v tréninkovém centru v Horních Měcholupech. Tentokrát pro děti narozené v letech 2014 – 2016 do nejmladších kategorií naší akademie a do školiček, které jsou po celé Praze. I v tomto dni pro děti bylo připraveno mnoho fotbalových aktivit s našimi trenéry, dárečky a podpisové akce. Na nábor do Měcholup zavítali například Marek Jarolím a Miroslav Beránek a také hráčky A-týmu Petra Divišová, Bára Sladká a Bára Votíková.

Děkujeme všem účastníkům obou náborů, že za námi dorazili. Pokud někdo na nábor dorazit nemohl, nebo jej nestihl, má možnost kontaktovat šéftrenéra kategorií a domluvit se na případném náhradním termínu. Kontakt na šéftrenéry naleznete ZDE. Doufáme, že jste si naše společné odpoledne užili stejně tak jako my a těšíme se na vás při dalších akcích. 

„Jsme rádi, že všichni přišli, že si k nám našli cestu i přes všechna opatření, která teď panují. Snažili jsme se k náborům přistoupit zodpovědně a myslím si, že jsme to zvládli. Doufám, že si to všechny děti užily a my pak budeme moci vybrat šikovné kluky do našich týmů,“ říká po náboru manažer mládeže Petr Hurych.

Fotogalerie

Aktuálně

Každá kvalifikace má svůj příběh

dnes
Sešívaní se chystají na odvetu play off Ligy mistrů proti FC Midtjylland. O utkání promluvil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Cíl je jasný, uděláme pro něj maximum

dnes
Nervozita Petra Ševčíka před klíčovou středeční odvetou play off Ligy mistrů netrápí. „Kdyby došlo na penaltový rozstřel, tak bych si určitě věřil,“ říká záložník sešívaných.

Hráči na hostování: Postup Liberce zařídil nezastavitelný Júsuf

dnes
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články