Proběhly nábory do mládežnické akademie

V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

V úterý 8. září proběhl první z náborů pro kluky narozené v letech 2008 – 2013 a holky 2006 - 2013. Nábor se uskutečnil v tréninkovém centru v Edenu na umělé a přírodní trávě. Po registraci na účastníky náboru čekalo hned několik aktivit pod vedením našich profesionálních trenérů. Mimo fotbalové zážitky si účastníci odnesli také tašku se slávistickými dárky a mohli si vyzvednout podepsanou kartičku od slávistických legend Ivo Knoflíčka, Miroslava Beránka, Karla Pitáka a také od hráček A-týmu žen, Petry Divišové, Báry Sladké a Terezy Szewieczkové.

Ve středu 9. září se uskutečnil nábor druhý, a to v tréninkovém centru v Horních Měcholupech. Tentokrát pro děti narozené v letech 2014 – 2016 do nejmladších kategorií naší akademie a do školiček, které jsou po celé Praze. I v tomto dni pro děti bylo připraveno mnoho fotbalových aktivit s našimi trenéry, dárečky a podpisové akce. Na nábor do Měcholup zavítali například Marek Jarolím a Miroslav Beránek a také hráčky A-týmu Petra Divišová, Bára Sladká a Bára Votíková.

Děkujeme všem účastníkům obou náborů, že za námi dorazili. Pokud někdo na nábor dorazit nemohl, nebo jej nestihl, má možnost kontaktovat šéftrenéra kategorií a domluvit se na případném náhradním termínu. Kontakt na šéftrenéry naleznete ZDE. Doufáme, že jste si naše společné odpoledne užili stejně tak jako my a těšíme se na vás při dalších akcích. 

„Jsme rádi, že všichni přišli, že si k nám našli cestu i přes všechna opatření, která teď panují. Snažili jsme se k náborům přistoupit zodpovědně a myslím si, že jsme to zvládli. Doufám, že si to všechny děti užily a my pak budeme moci vybrat šikovné kluky do našich týmů,“ říká po náboru manažer mládeže Petr Hurych.

Fotogalerie

Aktuálně

Góly jsou o intuici. Hattrick mi asi není přán

včera
Útočník Jan Kuchta vstřelil proti Sigmě Olomouc dva góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:1. ​„S výsledkem jsem naprosto spokojený,“ říká po utkání.

Náročný zápas. Terén byl skvělý, Bah debut zvládl

včera
Sešívaní porazili v prvním jarním utkání Sigmu Olomouc 3:1. „Měli jsme výhodu skvěle připraveného terénu. Musím pochválit trávníkáře," říká Jindřich Trpišovský.

Obrat proti Olomouci, dvakrát se trefil Kuchta

včera
Sešívaní vstoupili do roku 2021 vítězně. Olomouc porazili v rámci 15. kola FORTUNA:LIGY po obratu 3:1.

Další články