Prodej vstupenek na vršovické derby

PRAHA – V pátek 11. srpna startuje předprodej vstupenek do sektoru hostů na zápas 4. kola proti Bohemians 1905, který se odehraje v Ďolíčku v sobotu 19. srpna od 18 hodin. Vstupenky se budou prodávat výhradně v Edenu.
AKTUALIZACE 11. 8.: Vstupenky jsou vyprodány.

Kapacita sektoru pro hosty je 250 míst, cena jednoho lístku je 150 korun. Jedna osoba si může zakoupit maximálně 10 ks vstupenek a lístky je možné platit pouze v hotovosti.

Vstupenky se budou prodávat od pátku 11. srpna 8:00 na VIP recepci v Edenu, která se nachází uprostřed tribuny Johna Williama Maddena (od McDonalds směrem k pokladnám u vstupu č. 4 u trati). Prodej na VIP recepci bude probíhat v pátek až do 15:30, pokud se vstupenky nevyprodají během dopoledne.

Aktuálně

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

S průběhem přípravy jsme spokojeni, říká trenér Trpišovský

před 2 dny
Na závěr herního soustředění v Rakousku porazili sešívaní ruský celek FK Rostov 2:1. „Program proběhl tak, jak jsme chtěli," je s průběhem soustředění a celé přípravy spokojen trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Další články