Profesionální smlouvu podepsal Lukáš Hroník

PRAHA/EDEN - Necelý týden po svých patnáctých narozeninách podepsal ofenzivní hráč Lukáš Hroník svou první profesionální smlouvu se Slavií.
Lukáš Hroník se narodil 7. 1. 2002, s fotbalem začínal na Praze 4 v klubu Tempo Praha, poté se přesunul do týmu ABC Braník, od roku 2012 pak nastupuje za mládežnické týmy Slavie. V loňské sezoně výrazně pomohl týmu U14 k zisku republikového titulu, dobře rozjetou má i letošní sezonu, kdy je s mužstvem U15 po podzimní části v čele žákovské ligy. Má za sebou také starty za reprezentační výběr U14 a U15.

Mladý reprezentant se podělil o své pocity po podpisu své první profesionální smlouvy: „Mám z podpisu smlouvy velkou radost. Znamená to však pro mě, že musím na sobě pracovat ještě více než doteď a makat dál," řekl Lukáš Hroník

„Nejčastěji nastupuji na postu ofenzivního záložníka, mezi své kladné stránky bych zařadil dobrou techniku, někdy dobré zakončení," představil se fanouškům.

„Mým nejoblíbenějším týmem ve světovém fotbale je Real Madrid, oblíbeným hráčem pak jeho největší hvězda Cristiano Ronaldo, v současném kádru Slavie je to pak Muris Mešanovič," prozradil mladý talent své fotbalové vzory.

Aktuálně

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

dnes
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 2 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

​Informace k přípravným zápasům Slavie v Rakousku

před 3 dny
V průběhu druhého soustředění v rakouském Aigenu odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského tři přípravná utkání. Přečtěte si důležité informace k těmto duelům.

Další články