První jarní ligové kolo se Spartou!

Již tento pátek v 18:30 čeká slávistky první jarní ligové kolo a hned velice důležité – derby se Spartou. Je to zároveň generálka na Ligu mistryň s Bayernem Mnichov! Přijďte v pátek holky podpořit v bojích o titul!

Slavia v lize zatím tahá za kratší konec, na vedoucí Spartu ztrácí tři body, které holky ztratily právě v domácím zápase s rivalem z Letné. Utkání plné emocí, prohra 2:3, červená karta pro Pincovou. I z toho důvodu chtějí holky nyní napravit situaci v tabulce a oplatit bodovou ztrátu. „Očekávám, že derby bude jako vždy hodně soubojové, tudíž v tomto ohledu musíme mít navrch, pokud chceme být úspěšné. Je třeba se vyvarovat individuálních chyb a jít si od první minuty za vítězstvím,“ řekla obránkyně Eva Bartoňová. „V týmu je síla, jen je jí třeba prodat. Není nad čím přemýšlet. Čekají nás nejdůležitější zápasy, tak bych si přála, abychom pak nemusely litovat, že jsme mohly udělat více,“ dodala. „Myslím, že se na zápas všechny plně soustředíme, jelikož si chceme napravit reputaci po tom, co jsme nezvládly dotáhnout podzimní derby po vítězství. Takže chuť po tom vyhrát je o to větší. Nemáme co ztratit, naopak musíme ukázat své nejlepší výkony, máme kreativní tým. A myslím, že by na soupeřky měla platit naše agresivita a velká chuť po vítězství,“ uvedla Tereza Szewieczková. Do zápasu již mohou nastoupit zimní posily, Čechoameričanka Franny Cerny, Chilanka Marie Jose Rojasová a Melisa Hasanbegovičová z Bosny a Hercegoviny.

Výkop je v pátek 15. 3. 2019 od 18:30 na Strahově. Podpořte holky v boji o titul! A hned ve středu 20. 3. od 18:30 je v Edenu na programu Ligy mistryň s Bayernem Mnichov!

Aktuálně

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

dnes
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

dnes
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Sešívaní ovládli derby a jsou ve finále!

dnes
Slávisté svého soupeře po všech stránkách v 292. derby přehráli a po vítězství 3:0 si zahrají ve finále s Baníkem Ostrava!

Další články