První jarní ligové kolo se Spartou!

Již tento pátek v 18:30 čeká slávistky první jarní ligové kolo a hned velice důležité – derby se Spartou. Je to zároveň generálka na Ligu mistryň s Bayernem Mnichov! Přijďte v pátek holky podpořit v bojích o titul!

Slavia v lize zatím tahá za kratší konec, na vedoucí Spartu ztrácí tři body, které holky ztratily právě v domácím zápase s rivalem z Letné. Utkání plné emocí, prohra 2:3, červená karta pro Pincovou. I z toho důvodu chtějí holky nyní napravit situaci v tabulce a oplatit bodovou ztrátu. „Očekávám, že derby bude jako vždy hodně soubojové, tudíž v tomto ohledu musíme mít navrch, pokud chceme být úspěšné. Je třeba se vyvarovat individuálních chyb a jít si od první minuty za vítězstvím,“ řekla obránkyně Eva Bartoňová. „V týmu je síla, jen je jí třeba prodat. Není nad čím přemýšlet. Čekají nás nejdůležitější zápasy, tak bych si přála, abychom pak nemusely litovat, že jsme mohly udělat více,“ dodala. „Myslím, že se na zápas všechny plně soustředíme, jelikož si chceme napravit reputaci po tom, co jsme nezvládly dotáhnout podzimní derby po vítězství. Takže chuť po tom vyhrát je o to větší. Nemáme co ztratit, naopak musíme ukázat své nejlepší výkony, máme kreativní tým. A myslím, že by na soupeřky měla platit naše agresivita a velká chuť po vítězství,“ uvedla Tereza Szewieczková. Do zápasu již mohou nastoupit zimní posily, Čechoameričanka Franny Cerny, Chilanka Marie Jose Rojasová a Melisa Hasanbegovičová z Bosny a Hercegoviny.

Výkop je v pátek 15. 3. 2019 od 18:30 na Strahově. Podpořte holky v boji o titul! A hned ve středu 20. 3. od 18:30 je v Edenu na programu Ligy mistryň s Bayernem Mnichov!

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články