První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

SK Slavia Praha "B" - Benešov 1:2
Reportáž ze zápasu B-týmu naleznete zde

SK Slavia Praha U13 – Motorlet Praha U14 3:6
Hodnocení trenéra Michala Nováka: S Motorletem je to vždy velmi těžké utkání. Příliš se nám nedařilo držet míč na polovině soupeře. Zároveň pro nás byla dobrá zkušenost v soubojích s útočníky Motorletu.

SK Slavia Praha U11 – Teplice U12 12:1
Hodnocení trenéra Ondřeje Jury: Zápas se nám povedl. Na klucích byla vidět chuť do hry. V první třetině jsme mnoho šancí nedokázali proměnit. Po druhé vstřelené brance se otěže zápasu přesunuli jednoznačně na naši stranu. Kluci dobře dokázali využívat střed hřiště. Co nám v zápase vázlo, byla hra křídel hlavně tedy jejich pohyb do útočné fáze.

SK Slavia Praha U8 – Dukla Praha U8
SK Slavia Praha U8 – Meteor Praha U9
Hodnocení trenéra Filipa Jeřábka: V obou zápasech nám trochu vázlo zpracování míče do pohybu. Naše hra byla hodně statická a postrádala jiskru.

SK Slavia Praha U9 – Meteor Praha U10
Hodnocení trenéra Davida Pilaře: První náš zápas po pauze, kluci byli natěšení. Vstup do utkání a celý zápas jsme měli pod kontrolou. Hráli jsme dobře individuálně a technicky. Byla vidět radost z fotbalu. Uvidíme v dalším přátelském utkání jak na tento zápas navážeme.

Ústí nad Labem U12 – SK Slavia Praha U12 5:3
Hodnocení trenéra Jana Kočího: Opět velmi těžký zápas. Nedokázali jsme se vyrovnat v důrazném pojetí o rok staršího soupeře. Prokázali jsme velmi dobré pasáže hry, ale bylo jich o něco méně díky menší kvalitě na míči, která byla způsobená dobrou hrou soupeře. V podstatě velmi podobné utkání jako v lednu, které bylo u nás.

Aktuálně

Zápas jsme zvládli jako tým. Hráli jsme velice dobře

dnes
Po remízovém derby si čas na pár otázek našel i brankář sešívaných a dost možná i největší letošní osobnost ligy Ondřej Kolář. Ten se stal i rekordmanem v počtu vychytaných nul za sezonu. „Číslo, které jsme překonali, je neuvěřitelné,“ míní gólman.

Byl to náročný rok. Byli jsme ale nejlepší a jsme po právu mistři

včera
Jan Bořil dovedl Slavii jako kapitán k titulu a mohl jej tak po posledním zápase slavnostně zvednout nad hlavu. „Být kapitánem je pro mě obrovská osobní pocta. Už jenom to stát se kapitánem, natož zvednout pohár," dojímal se po derby.

Obhajoba byla ještě těžší, než zisk prvního titulu

včera
Sešívaní v posledním zápase sezony remizovali se Spartou a zvedli nad hlavu pohár pro mistra ligy. „Jediná kaňka je, že jsme nevstřelili kýženou branku," říká Jindřich Trpišovský.

Další články