ŘEČNICKÝ KLUB: Nový pořad na Slavia TV

Na YouTube kanále Slavia TV odstartoval nový pořad Řečnický klub. Tento pořad by vám měl zpříjemnit současnou situaci, budeme zvát atraktivní hosty z okolí Slavie.

První díl nového pořadu, ve kterém moderátor Lukáš Vala alias Strašák v přímém přenosu vyzpovídá jednoho hosta, odstartoval v pondělí na Slavia TV. Na další díly se můžete v nepravidelných intervalech těšit i v dalších dnech, minimálně po dobu trvání karantény. Pořad na YouTube běží v přímém přenosu a pokud chcete hosta na něco zeptat, můžete položit otázku do komentářů v diskuzi u videa. 

Těšit se můžete na řadu zajímavých hostů z okolí Slavie. Hned na úvod přijal pozvání bývalý kapitán sešívaných, nynější hráč West Hamu a čerstvý fotbalista roku Tomáš Souček, který se do vysílání připojil z Londýna.

V následujících dnes se můžete zapojit do soutěže o dres Tomáše Součka! Přidejte na sociální sítě fotku bývalého záložníka sešívaných, napište, jakou máte na Suka Slavie nejhezčí vzpomínku, přidejte hastag #recnickyklub a soutěžte! Tomáš Souček nakonec vybere jeden vítězný příspěvek.

K poslechu i v podcastových aplikacích

Řečnický klub si také můžete pustit na SpotifyGoogle PodcastsApple PodcastsSoundcloudu.

Aktuálně

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

dnes
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

Další články