ŘEČNICKÝ KLUB: Nový pořad na Slavia TV

Na YouTube kanále Slavia TV odstartoval nový pořad Řečnický klub. Tento pořad by vám měl zpříjemnit současnou situaci, budeme zvát atraktivní hosty z okolí Slavie.

První díl nového pořadu, ve kterém moderátor Lukáš Vala alias Strašák v přímém přenosu vyzpovídá jednoho hosta, odstartoval v pondělí na Slavia TV. Na další díly se můžete v nepravidelných intervalech těšit i v dalších dnech, minimálně po dobu trvání karantény. Pořad na YouTube běží v přímém přenosu a pokud chcete hosta na něco zeptat, můžete položit otázku do komentářů v diskuzi u videa. 

Těšit se můžete na řadu zajímavých hostů z okolí Slavie. Hned na úvod přijal pozvání bývalý kapitán sešívaných, nynější hráč West Hamu a čerstvý fotbalista roku Tomáš Souček, který se do vysílání připojil z Londýna.

V následujících dnes se můžete zapojit do soutěže o dres Tomáše Součka! Přidejte na sociální sítě fotku bývalého záložníka sešívaných, napište, jakou máte na Suka Slavie nejhezčí vzpomínku, přidejte hastag #recnickyklub a soutěžte! Tomáš Souček nakonec vybere jeden vítězný příspěvek.

K poslechu i v podcastových aplikacích

Řečnický klub si také můžete pustit na SpotifyGoogle PodcastsApple PodcastsSoundcloudu.

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články