Rekonvalescence Murise Mešanoviče probíhá podle plánu

PRAHA – Ve středu to budou tři týdny, co se Muris Mešanovič zranil v pohárovém utkání s Třincem. Rekonvalescence probíhá podle plánu.
„Vše jde tak, jak má. Věřím, že nedojde k žádným komplikacím,“ říká bosenský útočník Muris Mešanovič, který má za sebou první fázi léčení zranění. „Dva týdny jsem měl úplný klid s ortézou, mohl jsem dělat jen přístrojové terapie,“ vysvětluje útočník Slavie.

„Teď bych měl začít lehce cvičit a posilovat zraněnou oblast,“ dodává Mešanovič. Jak ke zranění vůbec došlo? „Při rohu jsem byl v souboji se soupeřem, bohužel mi přisedl koleno a otočil mi ho. Hned jsem věděl, že bude zle,“ dodává Bosňan.

Jaká je tedy vůbec diagnóza? „Mám přetržený vnitřní postranní vaz v koleni. Pokud všechno půjde dobře, tak se doba léčení předpokládá zhruba osm týdnů,“ vysvětluje
Muris Mešanovič, jehož návrat se tedy odhaduje zhruba na polovinu listopadu.

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

včera
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

Další články