Riste Naumov je po operaci zlomené nohy

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slávistický útočník Riste Naumov je po operaci zlomené nohy, kterou absolvoval ještě v sobotu večer v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích.
EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slávistický útočník Riste Naumov je po operaci zlomené nohy, kterou absolvoval ještě v sobotu večer v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích.

„Riste Naumov měl zlomenou holenní i lýtkovou kost na pravé noze. Do nohy mu byl zaveden zpevňovací kovový materiál. Operace proběhla bez problémů, nyní dostává tišící léky na bolest a má nařízený klidový režim v nemocnici, kde bude nejméně do konce příštího týdne,“ oznámil slávistický tiskový mluvčí Ondřej Zlámal.

„Samozřejmě, že Risteho čeká dlouhá doba rekonvalescence, bude mít nejméně tři měsíce berle, nohu bude moci plně zatěžovat asi až po čtvrt roce. Bez fotbalu bude nejméně půl roku, ale délka léčení může být i celý rok,“ dodal slávistický tiskový mluvčí.

Riste Naumov se zranil při utkání s Teplicemi po střetu s Martinem Kleinem. Z hrací plochy musel být vzhledem k povaze zranění odvezen sanitkou, zraněnou nohu mu lékaři zabezpečili vakuovou dlahou, dostal tišící léky na bolest.

Riste děkuje všem přátelům a fanouškům za podporu, kterou mu poslali prostřednictvím webových stránek i sms zpráv. Za všechny slávististy mu přejeme, aby tuto těžkou životní a sportovní situaci zvládl a mohli jsme ho znovu přivítat na stadionu v našem slávistickém týmu.

Pokud chcete poslat Ristemu nějaký vzkaz, udělejte to prosím v diskusi k tomuto článku, až to bude možné, vaše vzkazy mu předáme.

Aktuálně

Klub šlape nejen na hřišti, ale i v zázemí

včera
Obsáhle se k pohybům v kádru Slavie vyjádřil na tiskové konferenci Jaroslav Tvrdík. „Pokud postoupíme do kvalifikace Ligy mistrů, bude pro nás červenec a srpen naprosto zásadní, proto chceme již teď posílit tým i na příští sezonu," přibližuje předseda představenstva Slavie.

Udělám vše pro to, abych byl platným hráčem, hlásí Masopust

včera
Produktivní krajní záložník Lukáš Masopust se stal novou tváří sešívaných. „Jsem rád, že si mě Slavie vybrala z tolika možností. Udělám vše pro to, abychom byli úspěšní," říká posila z Jablonce.

Slavia mi umožnila udělat velký krok, říká příchozí Ševčík

včera
Ve úterý odpoledne Slavia představila oficiálně obě zimní posily v podobě Petra Ševčíka a Lukáše Masopusta. První jmenovaný prozradil, co pro něj přestup do Slavie znamená, nebo jak vnímá kratší přestávku.

Další články