Rozlosování a pravidla virtuálního derby

Už v neděli od 11:00 vypukne dlouho očekávané charitativní e-derby mezi Slavií a Spartou, které odvysílá ČT Sport. Pojďme si shrnout pravidla a představit jednotlivých rozlosování.

Virtuální derby, výtěžek z něhož poputuje na pomoc zdravotním sestřičkám v první linii boje s koronavirem, se rychlým tempem blíží. Už v neděli od 11:00 se můžete těšit na vyvrcholení derby v podobě turnaje ve FIFA 20 mezi zástupci dvou pražských „S“, který v přímém přenosu odvysílá ČT Sport.

Mezi těmito zástupci se představí jak aktuální, tak i bývalí hráči A-týmu, dále také členové klubových esports týmů a v neposlední řadě zástupci kulturní sféry, kteří jsou s kluby spjatí.

Po celou dobu akce bude dbáno na bezpečnost a budou dodržována všechna aktuálně platná opatření. Všichni aktéři budou mít po celou dobu roušky, k dispozici bude dezinfekce. Dezinfikovány budou rovněž gamepady, se kterými se bude hrát. Dbát se bude i na to, aby v žádnou chvíli na jednom místě nebylo víc než deset lidí.

Zástupci jednotlivých klubů

Aktuální hráči A-týmu: Petar Musa, Lukáš Provod – Adam Hložek, Adam Karabec
Bývalí hráči: Alex Král, Tomáš Jablonský – Juraj Kucka, Jiří Kladrubský
Hráči esports: Martin „KobbyCZ“ Strnad, Štěpán „RIIJK“ Sobocki z Entropiq Team – Jan „Emerickson“ Krupička, Jan „The Johny“ Hradil
Slavní fanoušci: Vojtěch Kotek, Ben Cristovao – Jakub Štáfek, David Novotný

Rozlosování

11:05 Petar Musa vs Adam Karabec
11:30 Martin „KobbyCZ“ Strnad vs Jan „Emerickson“ Krupička
12:00 Tomáš Jablonský vs Jiří Kladrubský
12:25 Ben Cristovao vs Jakub Štáfek
12:55 Alex Král vs Juraj Kucka
13:15 Vojtěch Kotek vs David Novotný
13:45 Štěpán „RIIJK“ Sobocki vs Jan „The Johny“ Hradil
14:10 Lukáš Provod vs Adam Hložek

Pravidla a herní model

  • Každého hráče čeká jeden zápas proti protivníkovi ze své kategorie. 
  • Jednotlivé zápasy se odehrají v klasickém herním režimu s aktuálními výkonnostními hodnotami hráčů a týmů. 
  • Výjimku tvoří pouze členové klubových esports týmů, kteří budou hrát za své FIFA Ultimate Teamy.
  • Pokud dospěje zápas do remízového konce, následuje klasické prodloužení. Výjimkou jsou pouze zápasy, ve kterých bude účinkovat alespoň jeden hráč, který se do studia připojí na dálku, z domova. Takový zápas bude v případě remízového konce zopakován. Tato situace může nastat ale pouze v zápasech Tomáše Jablonského a Juraje Kucky, zbytek bude přítomný osobně ve studiu.
  • Za výhru, ať už po základní hrací době, nebo prodloužení, dostane vítězný tým jeden bod. Ve hře je tak celkově osm bodů, přičemž turnaj může skončit v celkovém součtu klidně remízovým výsledkem.

Vstupenky

Podpořte dobrou věc a přispějte koupí vstupenky do slávistického sektoru!

Aktuálně

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

V neděli od 19:00 v Edenu s druhou Plzní

včera
Sešívané čeká v neděli od 19:00 v Edenu utkání 28. kola FORTUNA:LIGY proti Viktorii Plzeň.

Další články