Rozpis: Evropskou konferenční ligu začneme doma s Unionem

Slávisté už znají termíny skupinových zápasů Evropské konferenční ligy. Skupinu otevřou sešívaní v Edenu proti Unionu Berlín. Aktuálně stále platí, že jsou uzavřeny sektory pro fanoušky hostí.

Los premiérového ročníku Evropské konferenční ligy přisoudil sešívaným skupinu E, v níž se střetnou s nizozemským Feyenoordem, německým Unionem Berlín a izraelským mistrem Maccabi Haifa.

Známé jsou už i termíny zápasů nové evropské soutěže. Slávisté do Evropské konferenční ligy vstoupí 16. září v Edenu proti Unionu Berlín od 18:45. O dva týdny později odehrají slávisté od 21:00 první venkovní zápas na půdě Feyenoordu Rotterdam. 

Skupina Konferenční ligy následně pokračuje dvojzápasem s Maccabi Haifa - 21. října v Izraeli od 18:45 a 4. listopadu od 21:00 v Edenu. Domácí zápas s Feyenoordem je naplánovaný na 25. listopadu od 18:45. Skupinu sešívaní uzavřou v Berlíně 9. prosince od 21:00.

Aktuálně stále platí zákaz pro fanoušky hostí na venkovní zápasy evropských soutěží UEFA, stejně jako tomu bylo v předkolech. 

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články