Samsung Odyssey spojuje síly se SUPERSLAVIA esports

SUPERSLAVIA esports spojuje síly s předním světovým výrobcem spotřební elektroniky a herního příslušenství Samsung Odyssey.

Přední světový výrobce spotřební elektroniky a dlouholetý tvůrce globálních trendů jak v technologiích, tak i nezaměnitelném designu svých produktů Samsung spojuje síly se slávistickým esports týmem SUPERSLAVIA.

SAMSUNG Odyssey

To, že Slavia zahajuje spolupráci s tím nejlepším na trhu herní elektroniky, dokazuje nová, zcela unikátní řada herních monitorů Odyssey, kterou Samsung na začátku roku představil veřejnosti a na trh uvede v nadcházejících týdnech. Šokující rozlišení 5120×1440, 240Hz frekvence a extrémní prohnutí monitoru, jednoduše řečeno to nejlepší pro profesionální herní výkony –  to jsou prvky, které Odyssey zdobí! Do prvního společného boje se sešívaní zástupci společně se SAMSUNG Odyssey vydají hned 10. května v rámci vyvrcholení virtuálního derby proti Spartě.

Slavia je potěšena, že může spolupráci navázat s takto významným globálním hráčem s těmi nejvyššími ambicemi, a zároveň silnou, etablovanou a především prestižní značkou, jako je Slavia sama.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

před 2 dny
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

před 2 dny
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 3 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články