Samsung Odyssey spojuje síly se SUPERSLAVIA esports

SUPERSLAVIA esports spojuje síly s předním světovým výrobcem spotřební elektroniky a herního příslušenství Samsung Odyssey.

Přední světový výrobce spotřební elektroniky a dlouholetý tvůrce globálních trendů jak v technologiích, tak i nezaměnitelném designu svých produktů Samsung spojuje síly se slávistickým esports týmem SUPERSLAVIA.

SAMSUNG Odyssey

To, že Slavia zahajuje spolupráci s tím nejlepším na trhu herní elektroniky, dokazuje nová, zcela unikátní řada herních monitorů Odyssey, kterou Samsung na začátku roku představil veřejnosti a na trh uvede v nadcházejících týdnech. Šokující rozlišení 5120×1440, 240Hz frekvence a extrémní prohnutí monitoru, jednoduše řečeno to nejlepší pro profesionální herní výkony –  to jsou prvky, které Odyssey zdobí! Do prvního společného boje se sešívaní zástupci společně se SAMSUNG Odyssey vydají hned 10. května v rámci vyvrcholení virtuálního derby proti Spartě.

Slavia je potěšena, že může spolupráci navázat s takto významným globálním hráčem s těmi nejvyššími ambicemi, a zároveň silnou, etablovanou a především prestižní značkou, jako je Slavia sama.

Aktuálně

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

V neděli od 19:00 v Edenu s druhou Plzní

včera
Sešívané čeká v neděli od 19:00 v Edenu utkání 28. kola FORTUNA:LIGY proti Viktorii Plzeň.

Další články