Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Premiéra sedmého dílu populárního seriálu TOTÁLN! SEZONA ve Slavia Museum se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna. Samotná premiéra na Slavia TV proběhne tradičně v pondělí, tentokrát 2. září 2019.

Omlouváme se za komplikace a věříme, že si závěr seriálu i tak s námi užijete. Všechny prodané lístky na tento čtvrtek zůstávají samozřejmě v platnosti.

Nebyl to dobrý výkon, mrzí trenéra

Sešívaní v prvním přípravném utkání roku podlehli na Strahově Ústí těsně 0:1. „Ústí nás přečíslilo ve středu hřiště, s únavou si musíme poradit," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Prohra nás mrzí kvůli fanouškům, kteří dorazili

Stanislav Tecl odehrál proti Ústí nad Labem druhý poločas, gólově se ale neprosadil. „Plán, aby si každý odehrál poločas, jsme splnili. Prohra nás ale hodně mrzí kvůli fanouškům," litoval po zápase.

První zápas roku přinesl prohru s Ústím

První utkání roku 2020 sešívaní prohráli na Stadionu Evžena Rošického s druholigovým Ústím nad Labem. Severočechům podlehli 0:1.