Sešívaní odlétají na soustředění do Španělska

PRAHA – Sešívaní v pátek ve večerních hodinách odlétají na kondiční soustředění na jih Španělska. S týmem neodcestuje Flo, připojí se naopak pětice mladých slávistů.
Slávisté budou pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským nabírat kondici poblíž města Cádiz v Puerto Sotogrande. V Andalusii stráví tým deset dní a v plánu je jako zpestření také jedno přátelské utkání s místním týmem la Balona. To bude sloužit jako tréninkové modelové utkání a sešívaní se střetnou s druhým výběrem španělského týmu.

Slavia bude trénovat s dvaadvaceti hráči plus čtyřmi gólmany. Na soustředění už s týmem neodcestuje levý obránce Per-Egil Flo, který se nevešel do nominace a o jeho budoucnosti se jedná. K mužstvu už se naopak připojila i trojice Danny, Simon Deli a Michael Ngadeu.

S áčkem pak odlétá i pětice mladých hráčů. Nejmladším z nich je teprve šestnáctiletý mládežnický reprezentační gólman Jakub Markovič. Kromě něj s budou áčkem trénovat i záložníci Pavel Bucha a Jan Vejvar nebo Václav Pardubský a Vojtěch Mareš, obránci, kteří na podzim hostovali ve Viktorce Žižkov.

Kádr pro soustředění ve Španělsku

Brankáři:
Jan Laštůvka, Přemysl Kovář, Martin Otáhal, Jakub Markovič

Obránci:
Jan Bořil, Simon Deli, Michal Frydrych, Jakub Jugas, Vojtěch Mareš, Václav Pardubský, Eduard Sobol, Jan Sýkora

Záložníci:

Pavel Bucha, Danny, Jakub Hromada, Josef Hušbauer, Ruslan Mingazov, Michael Ngadeu, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Jan Vejvar, Jaromír Zmrhal

Útočníci:
Muris Mešanovič, Tomáš Necid, Milan Škoda, Mick van Buren


Aktuálně

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Prohlédněte si stadion v doprovodu legendy!

včera
Prohlédněte si prostory stadionu a muzea Slavie za účasti legendy. Od pondělí 3. února do sobory 8. února jsme pro vás připravili speciální akci.

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

před 3 dny
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Další články