Sešívaní odletěli do Portugalska

Slávisté se po týdnu v Praze opět vydali na jih Evropy. V Portugalsku absolvují herní soustředění.

Tým trenéra Trpišovského vyrazil v pondělí v 11:00 z Letiště Václava Havla směr portugalské Faro. S týmem odcestovala jak nejnovější posila Martin Kuciak, tak zraněný útočník Stanislav Tecl, který bude na soustředění pokračovat v individuální přípravě. „On i my chceme, aby byl v rámci své individuální přípravy s týmem, protože je jeho důležitou součástí,“ objasňuje tiskový mluvčí Michal Býček.

V regionu Algarve čeká na červenobílé herní soustředění, v rámci kterého odehrají také čtyři přípravná utkání. Hned v úterý 22. ledna nastoupí Slavia proti Beijingu Sinobo Guoan, a to ve 13:00 místního času (14:00 českého). 

Následovat bude nedělní duel s RB Salzburg - 16:00 místního času (17:00 českého). Zápas můžete sledovat spolu s námi přímo v Edenu. Projekce bude probíhat na velkoplošné obrazovce v rámci Víkendu otevřených dveří

V plánu je také pondělní utkání s Brentfordem U23, což bude upřesněno co nejdříve.

V pátek 1. února pak Slavia změří síly s Rosenborgem od 20:00 místního času (21:00 českého). O den později se pak slávisté vrací opět do Prahy.

Kádr Slavie pro soustředění v Portugalsku:

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Martin Kuciak

Obránci: Jan Bořil, Vladimír Coufal, Simon Deli,  Michal Frydrych, Jakub Jugas, Alex Král, Ondřej Kúdela, Michael Ngadeu, Tomáš Vlček, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Josef Hušbauer, Lukáš Masopust, Peter Olayinka, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Jan Sýkora, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Jan Matoušek, Muris Mešanovič, Milan Škoda, Stanislav Tecl, Mick van Buren

Aktuálně

ONLINE: Slavia hraje odvetu na Chelsea

dnes
Od 21:00 středoevropského času hraje Slavia odvetu čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea.

Chelsea Miroslava Stocha od A do Z

dnes
Záložník Slavie Miroslav Stoch nastartoval svoji úspěšnou kariéru v londýnské Chelsea, se kterou se Slavie ve čtvrtek utká o postup do semifinále UEFA Europa League. Jak sešívaný kanonýr vzpomíná na své angažmá ve věhlasném ostrovním klubu?

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na Chelsea

dnes
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání. Pochod fanoušků startuje v 18:00.

Další články