Sešívaní odletěli do Portugalska

Slávisté se po týdnu v Praze opět vydali na jih Evropy. V Portugalsku absolvují herní soustředění.

Tým trenéra Trpišovského vyrazil v pondělí v 11:00 z Letiště Václava Havla směr portugalské Faro. S týmem odcestovala jak nejnovější posila Martin Kuciak, tak zraněný útočník Stanislav Tecl, který bude na soustředění pokračovat v individuální přípravě. „On i my chceme, aby byl v rámci své individuální přípravy s týmem, protože je jeho důležitou součástí,“ objasňuje tiskový mluvčí Michal Býček.

V regionu Algarve čeká na červenobílé herní soustředění, v rámci kterého odehrají také čtyři přípravná utkání. Hned v úterý 22. ledna nastoupí Slavia proti Beijingu Sinobo Guoan, a to ve 13:00 místního času (14:00 českého). 

Následovat bude nedělní duel s RB Salzburg - 16:00 místního času (17:00 českého). Zápas můžete sledovat spolu s námi přímo v Edenu. Projekce bude probíhat na velkoplošné obrazovce v rámci Víkendu otevřených dveří

V plánu je také pondělní utkání s Brentfordem U23, což bude upřesněno co nejdříve.

V pátek 1. února pak Slavia změří síly s Rosenborgem od 20:00 místního času (21:00 českého). O den později se pak slávisté vrací opět do Prahy.

Kádr Slavie pro soustředění v Portugalsku:

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Martin Kuciak

Obránci: Jan Bořil, Vladimír Coufal, Simon Deli,  Michal Frydrych, Jakub Jugas, Alex Král, Ondřej Kúdela, Michael Ngadeu, Tomáš Vlček, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Josef Hušbauer, Lukáš Masopust, Peter Olayinka, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Jan Sýkora, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Jan Matoušek, Muris Mešanovič, Milan Škoda, Stanislav Tecl, Mick van Buren

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

před 2 dny
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

před 2 dny
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

před 2 dny
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články