Simon Deli prodloužil smlouvu do roku 2020

PRAHA/EDEN - Simon Deli zůstává slávistou! S naším klubem prodloužil smlouvu do 30. června 2020.
„Podepisujeme nový tříletý kontrakt, s jedním z top tří nebo dokonce nejlepším hráčem ligy. Simon je pilířem naší obrany a podpis kontraktu možná znamená vůbec největší posílení kádru. Není tajemstvím, že měl nabídky z předních západních klubů, ale já jsem rád, že upřednostnil Slavii. Těším se, že si spolu můžeme zahrát o Ligu mistrů, a mám obrovskou radost, že ten kontrakt s ním mohu podepsat,“ uvedl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

A vyjádřil se i případným odchodům hráčů Slavie. „Základní jedenáctku, která získala mistrovský titul, opustí pouze dva hráči. Je to tým, který ukázal velkou míru odolnosti a je sehraný, což nám skýtá velkou naději v boji o Ligu mistrů a obhajobu titulu. Simon hrál teď za reprezentaci Pobřeží slonoviny a ještě se vrací na dovolenou, k týmu se tak připojí další týden. Jsem rád, že se nyní může soustředit na klidný odpočinek a novou sezonu ve Slavii,“ doplnil předseda představenstva.

„Rád bych poděkoval panu Tvrdíkovi, všem fanouškům, spoluhráčům a klubu za jejich podporu a důvěru. Je mi potěšením, že mohu pokračovat ve spolupráci se Slavií. Je to klub, který jsem vždy nosil ve svém srdci a věnoval mu sto procent svého nasazení. Měl jsem více nabídek, ale nestihl jsem je ani prostudovat, rozhodl jsem se zůstat zde. Budu se snažit, abychom společně dosáhli cílů, které jsme si vytyčili, a věřím, že nám toto spojení přinese úspěch,“ doplnil k podpisu tříletého kontraktu Simon Deli.

„Snažíme se přivést z Afriky hráče, aby zde dál kariérně rostli. Věříme, že Simon bude dalším z hráčů, kteří v evropském fotbale zanechají velkou stopu. Bez klubů, jako je Slavia, by se nám ta práce dělala mnohem hůř. Našli jsme ve Slavii a panu Tvrdíkovi velmi solidního partnera a věříme, že tu bude Simon Deli úspěšnější a úspěšnější,“ doplnil hráčům agent Dalibor Lacina.

Fotogalerie

Aktuálně

Rondić odchází do Liberce, Vantruba míří do Příbrami

před 2 dny
Dvacetiletý útočník B-týmu sešívaných Imad Rondić opouští Slavii a přestupuje do severočeského Liberce. Brankář Martin Vantruba by měl na jaře hostovat v Příbrami.

Budeme chtít dát prostor všem klukům, říká Hyský

před 2 dny
Na jarní část soutěže se připravuje také B-tým, který už má za sebou soustředění v Nymburce. V sobotu hraje béčko první přípravný duel, utká se s Živanicemi.

Slavia hledá trávníkáře

před 2 dny
AKTUALIZOVÁNO: Připojte se k našemu týmu trávníkářů a pomáhejte sešívaným k co nejlepším výkonům!

Další články