Slavia Museum a Stadium Tour až do odvolání opět uzavřeny

Je nám velice líto, ale museli jsme znovu až do odvolání uzavřít Slavia Museum a Stadium Tour. Učinili jsme tak vzhledem k blížícímu se startu nového ročníku evropských pohárů a domácích soutěží.

Hráči Slavie mají po roce opět možnost probojovat se do základní skupiny prestižní Ligy mistrů. Vzhledem k současné epidemiologické situaci byl klub nucen opět uzavřít Slavia Museum a Stadium Tour. Hlavním důvodem je co největší eliminace rizik možné nákazy COVID-19 a maximální ochrana hráčů a členů realizačního týmu A-mužstva.

Uzavření muzea je jen jedno z řady opatření, které náš klub přijal směrem k blížícímu se startu nového ročníku Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA a také startu nového ročníku FORTUNA:LIGY, ve kterém bude Slavia obhajovat mistrovský titul.

Všem návštěvníkům se za případné komplikace chystané s návštěvou a prohlídkou Edenu omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vouchery na vstup do Slavia Museum s platností do 31. března 2020 a 30. dubna 2020 zakoupené přes SLEVOMAT zůstávají automaticky prodlouženy do 31. prosince 2020. To se týká i Dárkových poukazů z Fanshopu Slavie.

O znovuotevření Slavia Museum a Stadium Tour vás budeme včas informovat na webových stránkách muzea a na sociálních sítích. 

Aktuálně

Midtjylland: Soupeř, který věří datům

dnes
Soupeř Slavie pro play off Ligy mistrů se sice nemůže pyšnit dlouhou historií, známým ho ale dělají nedávné úspěchy i originální práce s datovou analýzou.

Soupiska pro play off Ligy mistrů

včera
Celkem 22 jmen je na soupisce sešívaných pro nadcházející play off UEFA Champions League. Dalších 9 hráčů může do hry zasáhnout z B listu.

B-tým: Tři body z Benešova

včera
Stejně jako A-tým, tak béčko v tomto soutěžním kole nastřílelo pět gólů. Sešívaní zvítězili v Benešově 5:2.

Další články