Slavia Museum a Stadium Tour až do odvolání opět uzavřeny

Je nám velice líto, ale museli jsme znovu až do odvolání uzavřít Slavia Museum a Stadium Tour. Učinili jsme tak vzhledem k blížícímu se startu nového ročníku evropských pohárů a domácích soutěží.

Hráči Slavie mají po roce opět možnost probojovat se do základní skupiny prestižní Ligy mistrů. Vzhledem k současné epidemiologické situaci byl klub nucen opět uzavřít Slavia Museum a Stadium Tour. Hlavním důvodem je co největší eliminace rizik možné nákazy COVID-19 a maximální ochrana hráčů a členů realizačního týmu A-mužstva.

Uzavření muzea je jen jedno z řady opatření, které náš klub přijal směrem k blížícímu se startu nového ročníku Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA a také startu nového ročníku FORTUNA:LIGY, ve kterém bude Slavia obhajovat mistrovský titul.

Všem návštěvníkům se za případné komplikace chystané s návštěvou a prohlídkou Edenu omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vouchery na vstup do Slavia Museum s platností do 31. března 2020 a 30. dubna 2020 zakoupené přes SLEVOMAT zůstávají automaticky prodlouženy do 31. prosince 2020. To se týká i Dárkových poukazů z Fanshopu Slavie.

O znovuotevření Slavia Museum a Stadium Tour vás budeme včas informovat na webových stránkách muzea a na sociálních sítích. 

Aktuálně

Sešívaní odjeli na herní soustředění

včera
Sešívaní v úterý ráno odjeli na herní soustředění do rakouského Laa an der Thaya. Do užšího kádru, který odehraje čtyři utkání, se vešlo 28 hráčů.

Utkání v Rakousku kvůli COVID bez diváků

včera
Sešívané čekají v období od 5. do 14. srpna čtyři přípravná utkání. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci se zápasy odehrají bez diváků.

Velké překvapení HC Slavia Praha už 6. srpna

před 2 dny
HC Slavia Praha si přichystala pro fanoušky na 6. srpna velké překvapení. Sledujte pozorně sociální sítě hokejové Slavie, ať vám nic neunikne.

Další články