Slavia Museum a Stadium Tour znovu otevřeny!

Po srpnové pauze otevíráme první zářijový pátek a víkend prostory Slavia Museum a Stadium Tour. Pozor! Otevřeny budou od pátku 3. do neděle 5. září, poté se prostory opět na čas uzavřou.

Pokud jste v létě nestačili navštívit Slavia Museum a Stadium Tour, přijďte do Edenu tento pátek a víkend. Mistrovské trofeje z posledních tří sezon (2018/2019, 2019/2020 a 2020/2021) a pohár pro vítěze MOL Cupu (2020/2021) zůstávají i nadále společně umístěny na speciálním místě u fotostěny HATT21CK a DOUBLE.

Otevírací doba:

  • PÁTEK 3. září: 14:00 - 19:00 
  • SOBOTA 4. září: 10:00 – 18:00
  • NEDĚLE 5. září: 10:00 – 18:00

Vstupenky do Slavia Museum a Stadium Tour budou v prodeji pouze on-line přes Ticketportal. On-line prodej bude spuštěn ve středu 1. září ve 12:00 hodin. 

Přímo v Edenu ve Fanshopu Slavie si můžete zakoupit dárkové poukazy do Slavia Museum a na Stadium Tour. V prodeji je běžná vstupenka (200 Kč), Rodinné vstupné 2 plus 2 (400 Kč) a dětská vstupenka pro děti od 6 do 15 let (50 Kč). Děti do 6 let mají vstup zdarma.

Majitelé EDENky mají do prostor Slavia Museum a Stadium Tour vstup zdarma – svoji kartu vezměte s sebou a předložte ji u vstupu pracovníkovi muzea.

Uplatnit stále můžete i staré dárkové poukazy do Slavia Museum a Stadium Tour a vouchery zakoupené na Slevomatu, které mají platnost do 31. prosince 2021.

Ceník vstupenek

DRUH                     STANDARDNÍ          ZLEVNĚNÉ           
DOSPĚLÝ 200 Kč 150 Kč
DÍTĚ (6 - 15 let) 50 Kč Zdarma
RODINA 2+2 400 Kč 300 Kč 

Na zlevněné vstupné mají nárok majitelé permanentních vstupenek, členové Odboru Přátel a Fanklubu, dále senioři nad 65 let, studenti (po předložení karty ISIC), děti do 6 let a rodiny s dětmi, ve kterých je alespoň jeden z nich držitelem permanentní vstupenky nebo členem Odboru Přátel a Fanklubu. Majitelé EDENky mají do muzea vstup zdarma.

Podmínky vstupu do prostor Slavia Museum a Stadium Tour

Kromě platné vstupenky (voucheru, dárkového poukazu nebo EDENky) musejí mít návštěvníci po celou dobu prohlídky nasazen respirátor.

Děkujeme, že toto opatření budete dodržovat i v našem Slavia Museum a v rámci Stadium Tour! Těšíme se na vaši návštěvu!

Více informací o Slavia Museum a prohlídkovém okruhu Stadium Tour najdete zde

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články