Slavia TV: Zranění hráči se zapojují do tréninku

Na konci minulé sezony trápily řadu slávistů zdravotní problémy. Nyní však víceméně všichni trénují s týmem, i když někteří potřebují úlevy.

V závěru sezony sice Jaromír Zmrhal nastupoval pravidelně, ale po sezoně potřeboval doléčit zranění, proto se omluvil z reprezentačního srazu. „Měl jsme dlouhodobé problémy s kolenem, proto jsem se omluvil, abych měl čas to doléčit konzervativně. Vyhodnotili jsme si, že to nechceme řešit operací. Nechtěl jsem, aby došlo k obnovení zranění, proto byla delší rekonvalescence a práce s fyzioterapeuty,“ uvedl ke zranění slávistický odchovanec Jaromír Zmrhal.

„Nyní už se pomalu zapojuji do tréninku s týmem, i když mám ještě určité úlevy. Věřím, že každým dnem se to bude zlepšovat a trápení s kolenem už se zbavím,“ dodal křídelní hráč. Na marodce je také Muris Mešanovič, který se vrací po dlouhodobém zranění. Během tohoto týdne přinese Slavia TV obsáhlou reportáž s bosenským útočníkem o jeho návratu.

Podívejte se v reportáži Slavia TV, jak jsou na tom po zranění Simon Deli a Mick van Buren:

Ve fotogalerii najdete momentky z pondělního dopoledního tréninku na hřišti.

Fotogalerie

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

včera
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 2 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

před 3 dny
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články