Slavia bojuje proti černému trhu se vstupenkami

PRAHA - V souvislosti s vyprodaným derby, které je v plánu 2. dubna v Edenu, se objevují na černém trhu k prodeji vstupenky na toto utkání. Slavia chce s překupníky bojovat a nedovolit, aby černý trh se vstupenkami nadále rostl.
Na internetu se nachází mnoho nabídek na prodej vstupenek na vyprodaný zápas. Pokud najdeme lístky nebo permanentní vstupenky, které jsou prodávany za vyšší než nákupní cenu, budeme muset sáhnout k razantnímu kroku a tato místa zablokujeme a stornujeme (v případě vstupenek jen na derby, permice zablokujeme do konce sezony).

Věříme, že všichni fanoušci, kteří si řádně zakoupili vstupenku, ale i ti, na které se třeba nedostalo, toto rozhodnutí pochopí a společně s námi budou proti černému trhu se vstupenkami bojovat. Proto i vás vyzýváme, pokud jste se setkali s někým, kdo se chtěl na ceně lístku nebo permanentní vstupenky obohatit, napište nám na slavia@slavia.cz.

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články