Slavia bude v neděli striktně dodržovat hygienická nařízení!

Slavia při nedělním utkání s Plzní, které bude moci díky pilotnímu projektu Ministerstva zdravotnictví navštívit 10 % kapacity stadionu, bude striktně dodržovat veškerá hygienická nařízení. O to samé prosíme i naše fanoušky.

Při nedělním utkání s Plzní se na stadion může díky pilotnímu projektu vrátit malá část fanoušků. S tím se váže ale několik hygienických a organizačních opatření, která je potřeba striktně dodržovat!

Jestliže se Slavii povede v neděli získat vytoužený titul, v což všichni pevně věříme, tak neproběhnou po utkání žádné oslavy. Ani na stadionu, ani před ním. Hygienické povolení neumožňuje jakékoliv společné fandění, ani případné oslavy před stadionem. Za žádných okolností navíc není možné vstupovat na hrací plochu.

Pokud se Slavii povede získat titul, tak klub udělá maximum pro to, aby po posledním ligovém kole v sobotu 29. května připravil případné mistrovské oslavy dle aktuální epidemiologické situace a přesně podle regulí.

Nedodržení pravidel pro nedělní utkání může mít vážné následky jak pro Slavii, tak samozřejmě i pro další účast diváků na stadionech. Budeme se jako klub striktně řídit hygienickým povolením a moc prosíme naše fanoušky, aby udělali totéž.

Část fanoušků se může na stadiony podívat díky pilotnímu projektu Ministerstva zdravotnictví. Vzhledem k tomu, že se jedná o pilotní projekt, který se bude samozřejmě vyhodnocovat, tak v případě negativního výsledku může být celý projekt zrušen, což by znemožnilo další účast fanoušků na fotbalových, potažmo sportovních akcích.

Prosíme naše fanoušky o pochopení a striktní dodržování veškerých pravidel. Jedině tak se budeme moci na stadion opět vrátit.

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

před 2 dny
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 3 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

10.05.2021
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články