Slavia ctí v boji proti rasismu UEFA Respect program

Sešívaní se přidají k domácímu celku a společně před čtvrtfinálovým utkáním podpoří boj proti rasismu.

Domácí Arsenal se rozhodl před utkáním ctít tradici domácích soutěží na britských ostrovech a jeho hráči před výkopem pokleknou na podporu iniciativy Black Lives Matter (BLM).

Slavia je mezinárodní a multikulturní klub a svoji podporu UEFA Respect programu a boji proti rasismu, ale i dalším projevům nesnášenlivosti, xenofobie nebo antisemitismu, vyjádří společným objetím našich hráčů.

Slavia rasismu říká jasné NE. Nedávno jsme i natočili videospot proti rasismu a dnešní gesto je součástí našeho příběhu.

Aktuálně

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

V neděli na Bohemce to chceme dotáhnout

včera
Slavia doma porazila Zlín 2:1 a získala další tři důležité body v boji o titul. Vítězný gól vstřelil na začátku druhého poločasu Jan Kuchta.

Vysoká výhra slávistek nad Pardubicemi

včera
Slávistky přivítaly po reprezentační pauze na hřišti v Horních Měcholupech Pardubice a převálcovaly a vyhrály 9:1. Po koronavirové přestávce vyhrály pošesté v řadě.

Další články