Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Slavia esports spojuje síly s renomovanou českou značkou a jedním z největších tuzemských hráčů na trhu s elektronikou CZC. Sešívané barvy tím navazují spolupráci s odborníkem na vyladěné herní arsenály, které se tak stanou součástí každodenní výbavy slávistických esports hráčů.

Esports room

Při této příležitosti rovněž představujeme náš zbrusu nový Esports room, který se nám podařilo vybavit tou nejlepší herní technikou pro zajištění těch nejlepších tréninkových a výkonnostních podmínek pro naše hráče. Vybavení od nového partnera CZC Gaming, které čítá například myši, sluchátka, klávesnice, nebo židle, je doplněno monitory z řady Odyssey od našeho dalšího partnera Samsung, se kterým jsme navázali spolupráci už před dvěma lety, viz. článek.

Fanoušci si budou moct nový Esports room prohlédnout už velmi brzo přímo v akci. V pondělí 31. ledna od 17:00 z něj uspořádáme stream, do kterého se budete moct zapojit a soutěžit tak o hodnotné ceny. O den později, 1. února se pak můžete z Esports roomu těšit na stream dvou slávistických zápasů e:Ligy, ve které drží slávisté prozatímní třetí příčku. O obou akcích budeme informovat na našich sociálních sítích.

Fotogalerie

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články