sparta>slavia

Slavia hostí v neděli od 17:00 Budějovice

PRAHA – Na konec prodlouženého víkendu přivítá Slavia v Edenu poslední Budějovice. Důležitý zápas začíná v neděli v 17:00.
Trenér Miroslav Beránek si pochvaluje aktuální zdravotní stav kádru. Těší nás, že se hráči uzdravili. Na zápas jsme mobilizovaní a nažhavení," nechtěl se před zápasem kouč Slavie pouštět do větších rozborů, protože moc dobře ví, že pravda leží na hřišti.

Také hráči si důležitost utkání uvědomují a shodují se, že musí prolomit smůlu a na jaře v Edenu konečně zvítězit. „Jdeme do zápasu s tím, že musíme udělat tři body a nic jiného,“ říká před soubojem obránce Michal Švec.

Je mu ale jasné, že cesta za výhrou nebude snadná. „Budějovice sem přijedou bojovat a určitě to nebude jednoduchý zápas. Věřím tomu, že to zvládneme.“ A jaký je podle něj recept na úspěch? „Musíme hrát agresivně, budeme se snažit hrát ofenzivně a proměňovat šance,“ dodává.

Brankář Martin Berkovec s ním souhlasí. „Musíme hrát kombinační fotbal a bojovat. Musíme to vydřít a nechat na hřišti všechno,“ hledá cestu k vítězství. Slavia podle něj musí vyhrát. „Očekávám tři body, protože hrajeme doma. Musíme zabrat, protože z posledních zápasů máme akorát remízu, což je málo. Musí to prostě být tři body,“ nepřipouští si klopýtnutí.

Budějovice navíc bojují na spodku tabulky o všechno. „Víme jak jsou na tom Budějovice, víme jak jsme na tom my, takže to musíme zvládnout,“ poukazuje na důležitost střetnutí brankář Slavie.

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články