Slavia k hlasování o novém herním systému

PRAHA - Už od samého počátku diskuzí o změnách herního systému první a druhé ligy vyjadřovala SK Slavia Praha své vážné pochybnosti o nutnosti, správnosti a smysluplnosti tohoto kroku.
V rámci Ligové fotbalové asociace však byla se svým názorem na nový model profesionálních soutěží až na výjimky osamocena. Profesionální kluby si od změny herního systému první a druhé ligy slibují vyšší atraktivitu soutěže, a tím i tolik potřebné vyšší příjmy pro sebe. 

SK Slavia Praha v této situaci nechtěla vystupovat z pozice klubu se silnými vlastníky destruktivně, ale naopak se rozhodla postupovat solidárně k ostatním. A byť si i nadále zachovává své výhrady k novému modelu profesionálních soutěží, rozhodla se hlasovat pro změny podporované drtivou většinou profesionálních klubů.

Aktuálně

Ve čtvrtek od 21:00 o postup proti Beerševě

včera
Sešívaní už ve čtvrtek od 21:00 přivítají v Edenu Beerševu, proti které jim stačí jeden bod na postup ze skupiny Evropské ligy.

Chceme vrátit porážku z Izraele

včera
Jan Kuchta doufá před zápasem s Beerševou v potvrzení dobrých výkonů a postup. „Chceme jim vrátit porážku z Izraele a určitě si za tím tvrdě půjdeme," říká útočník sešívaných.

Nejsme tým, který hraje na remízu

včera
Slavia hraje ve čtvrtek o jistotu postupu do jarní části Evropské ligy. „Mám radost, že se nám v pohárech daří už třetí sezonu po sobě,“ říká před odvetou s Beerševou trenér Jindřich Trpišovský.

Další články