Slavia ke spekulacím v médiích

PRAHA - Slavia se chystá na závěrečná dvě ligové utkání, zároveň už se ale sportovní vedení klubu zabývá nadcházející sezonou.
„Připravujeme sportovní koncept pro příští sezonu a pracujeme přitom s celou řadou variant, přičemž jednání stále probíhají. O případných změnách v klubu, pokud nastanou, budeme samozřejmě fanoušky neprodleně informovat. Současně je však třeba říct, že informace, které se objevily v dnešním vydání deníku Sport, můžeme odmítnout jako nepodložené spekulace," uvedl ředitel komunikace Jiří Vrba.

Aktuálně

O návratu jsem snil. Věřím, že Slavii mám co dát

dnes
Matěj Valenta v prvním rozhovoru po svém návratu do Slavie a podpisu čtyřleté smlouvy hovořil o 3,5 letech mimo červenobílý dres, zkušenostech, které za tu dobu nasbíral nasbíral, prvním tréninku i svých ambicích.

Do Slavie se vrací odchovanec Matěj Valenta

dnes
Do Slavie přichází dvaadvacetiletý záložník Matěj Valenta. Odchovanec sešívaných, který naposledy působil v Českých Budějovicích, v Edenu podepsal smlouvu do června 2026.

Mads Emil Madsen přestupuje do Aarhusu

včera
Dánský záložník Mads Emil Madsen opouští Slavii, jeho novým působištěm bude dánský Aarhus. Madsi, děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Další články