Slavia otevírá nový stadion v Craiově

CRAIOVA/RUMUNSKO – Přátelským zápasem Slavie s domácím celkem CS Universitatea otevře rumunský celek svůj nový stadion pro 31 tisíc lidí. Utkání bude vyprodáno!
Do přípravného zápasu nemohl trenér Jaroslav Šilhavý počítat s hráči, kteří odcestovali na reprezentační srazy. Ve středu zálohy se tak vedle Dannyho objeví Pavel Bucha z juniorky Slavie. Na hrotu útoku pak nastoupí dvojice Necid – Škoda. Z hráčů, kteří jsou k dispozici, nemohl do Rumunska odcestovat Halil Altintop, který má problémy se zády.

Na lavici náhradníků jsou pak připraveni další hráči z kádru juniorky.

Sestava: Kovář – Frydrych, Bílek, Jugas, Flo – van Buren, Bucha, Danny, Stoch – Necid, Škoda

Náhradníci: Laštůvka – Bjeloš, Stehno, Stropek, Mitrano, Havrda

Vzhledem k technickým problémům na místě sledujte hlavně televizní přenos. Utkání vysílá živě kanál O2 Fotbal, přenos začíná v 18:55. Na webu najdete zkrácený ONLINE přenos z utkání.

Aktuálně

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

dnes
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

U17: Československý pohár pro Slavii!

včera
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Slavia TV: Zranění hráči se zapojují do tréninku

včera
Na konci minulé sezony trápily řadu slávistů zdravotní problémy. Nyní však víceméně všichni trénují s týmem, i když někteří potřebují úlevy.

Další články