Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Slávističtí hráči podpořili před začátkem ligového utkání s Opavou zdravotníky působící ve Wuhanu a vyjádřili jim solidaritu v boji s koronavirem. Lidem, kteří se šíření virového onemocnění snaží zabránit často i na úkor vlastního zdraví, byla prostřednictvím nápisů na tričkách a velkého banneru určena jednoduchá zpráva podpory: Stay Strong Wuhan!

Už před samotnou akcí podpory odeslala do epicentra onemocnění Slavia společně se Smíšenou česko čínskou komorou vzájemné spolupráce zdravotnický materiál za více než pět milionů korun.

Fotogalerie

Aktuálně

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Další články