Slavia pořádá tradiční letní kempy

Počátkem července Slavia opět organizuje kempy pro mladé fotbalisty.

Slávistické kempy

Letos klub organizuje již šestý ročník letních fotbalových kempů. Týdenní příměstský kemp je určený pro hráče ročníku 2007–2011, dále pak pro brankáře ročníku narození 2008–2010.

Kemp se bude konat v tréninkovém centru Slavie v Horních Měcholupech. Každý den bude začínat v 8:00 a končit v 17:00.

Tréninkový plán kempu vychází z metodiky a koncepce mládežnické akademie SK Slavia Praha. Mladí talenti tak budou mít možnost vyzkoušet si, jaké to je trénovat pod vedením profesionálních licencovaných trenérů a zažít tak atmosféru nejstaršího českého klubu.

Kromě fotbalových tréninků děti absolvují atletické tréninky, dále pak různé volnočasové aktivity, soutěže a hry o ceny. Na programu je také prohlídka stadionu včetně jeho zázemí. Každý hráč také dostane uvítací balíček a vstupenky na klubem vybraná utkání v sezoně 2019/2020.

Účastníci budou rozděleni do skupin podle ročníku narození.

Termíny:

Fotbalový kemp pro hráče:

I. turnus: 7. - 12.7.2019
II. turnus: 21. - 26.7.2019

Fotbalový kemp pro brankáře:

I. turnus: 7. - 12.7.2019
II. turnus: 21. - 26.7.2019

V každém termínu je místo pro 48 hráčů a 4 brankáře.

V případě zájmu o kemp vyplňte registrační formulář. Vzhledem k velkému zájmu si pořadatel kempu vyhrazuje právo rozhodovat o přijatých (na základě vyplněné registrace).

Cena kempu je 5500,- Kč. Kemp je příměstskou formou, tedy bez ubytování. V ceně je 6 dní bez ubytování, zahrnuto je stravování (svačina, oběd, svačina a pitný režim).

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Více informací ke kempu najdete zde. Pokud budete mít dotazy ke kempu, neváhejte využít kontaktů na organizátory kempu.

Coerver® Coaching

Slavia spolupracuje na výchově hráčů se společností Coerver® Coaching, která v letním období také organizuje kempy pro mladé fotbalisty.

Kempy Coerver® Coaching "Hraj jako hvězdy" jsou určené pro chlapce a dívky ve věku 7-11 let. Výuka na kempu je zaměřena na představení a osvojení individuálních fotbalových dovedností. Hráči budou vedeni zkušenými a licencovanými trenéry Coerver® Coaching, mezi které patří také trenéři mládežnické akademie SK Slavia Praha, kteří budou na kempu přítomni.

Coerver kemp se koná ve dvou termínech:

I. turnus 30. 6. - 5. 7. 2019
II. turnus 14. - 19. 7. 2019

Cena je 8990,- Kč. Kemp se koná v tréninkovém centru Slavie v Edenu, účastníci budou ubytováni v Hotelu Slavia.

Více informací ke kempu včetně možnosti přihlásit se najdete na stránkách Coerver® Coaching.

Aktuálně

Únava jde stranou, finále chceme zvládnout za každou cenu

včera
Natěšený je na středeční finále ligového poháru proti Baníku Ostrava obránce Jan Bořil. „Hraje se na krásném stadionu, bude vyprodáno. Věřím, že atmosféra bude fantastická a bude se hrát pohledný fotbal," říká.

Stáhněte si M19TRovskou tapetu na počítač i mobil

včera
Zkrášlete si svůj počítač nebo mobilní tapetou mistrovskou tapetou!

Finále může být skutečná oslava fotbalu

včera
Slavii čeká jeden z vrcholů sezony, ve finále MOL Cupu se střetne s ostravským Baníkem. Podle asistenta trenéra Jaroslava Köstla o vítězi rozhodne produktivita. „V posledních zápasech nám chyběla určitá lehkost. Doufám, že to z kluků spadne a ve středu šance proměníme."

Další články