Slavia přednesla návrh směrem k ochraně zdraví hráčů

Na úterním ligovém grémiu Ligové fotbalové asociace SK Slavia Praha ústy předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka přednesla návrh usnesení směrem k ochraně zdraví hráčů.

Na ligovém grémiu Ligové fotbalové asociace (LFA) přednesl předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík návrh usnesení k ochraně zdraví hráčů.

„Ochrana zdraví hráčů je jedním z nejdůležitějších principů Pravidel fotbalu. Ligové grémium LFA proto vyzývá komisi rozhodčích FAČR, aby při své činnosti na ochranu zdraví hráčů kladla zásadní důraz a případně důrazně sankcionovala ty z rozhodčích, kteří v rámci rozhodování utkání adekvátně nepotrestají zákroky ohrožující zdraví a tím hráčům tuto ochranu neposkytnou,“ stojí v návrhu usnesení.

SK Slavia Praha tímto děkuje klubům FORTUNA:LIGY a FORTUNA:Národní ligy za jednomyslnou podporu. „O usnesení bylo hlasováno v době, kdy se klubům představoval nový předseda komise rozhodčích Vítor Manuel Melo Pereira. Věříme, že se silným vzkazem klubů bude řídit," dodává Jaroslav Tvrdík.

Aktuálně

Věřím, že odvedeme skvělou práci

dnes
O harmonogramu dvoutýdenního kempu, zvučných soupeřích pro přípravná utkání i skladbě kádru čítajícího 35 jmen hovořil po prvním tréninku v Aigenu asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

včera
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 3 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

Další články