Slavia se Zlínem uctí válečné hrdiny

​V neděli 11. listopadu se můžete těšit na celodenní program v Edenu! Od 11 hodin 11 minut bude probíhat vojenská fanzóna a v 17 hodin začíná zápas se Zlínem.

V dalším domácím ligovém zápase se utkáme se silným Zlínem, který v aktuálním ročníku patří mezi ligovou špičku. Zápas se koná v mezinárodní Den válečných veteránů, Slavia se proto rozhodla zápas věnovat českým válečným veteránům i vojákům, kteří bojují za naši zemi ve válečných konfliktech.

Je to jen několik dní, co byl při útoku na vozidlo na základně Šindánd v afghánské provincii Herát zabit jeden z českých vojáků. Nebyla to letos v Afghánistánu zdaleka první česká oběť. Další tisíce a desetitisíce českých vojáků bojovaly za naši zem v minulosti. Všem těmto hrdinům patří obrovské poděkování a úcta nás všech. „Jsou to hrdinové a vážíme si toho, co udělali pro naši zem. SK Slavia Praha proto připravila velkou oslavu Dne válečných veteránů,” uvedl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Slavia ve spolupráci s Nadačním Fondem REGI BASE I. (NFRB) pozvala na zápas se Zlínem do Edenu válečné veterány. Všichni vojáci a váleční veteráni mají vstup zdarma. Každý voják dostane vstupenku zdarma na pokladně v Edenu po předložení vojenského dokladu. Veteráni dostanou vstupenku zdarma od Nadačního Fondu REGI BASE I. (NFRB) zde

Fanoušci se mohou těšit na výstavu historických vozidel před stadionem a další akce na počest válečných veteránů. Zájemci budou moci zakoupit květ vlčího máku, výtěžek bude věnován na pomoc válečných veteránů. Fanzóna startuje v čase 11:11. Po celý den budete moci v Edenu obdivovat vojenskou a veteránskou techniku, budete si moct dopřát občerstvení včetně svatomartinských vín a také koupit suvenýry.

Do vojenské fanzóny je vstup zdarma, na zápas pak můžete vstupenky kupovat níže.

Aktuálně

Šancí jsme měli dost, mrzelo Zeleného

včera
Zklamaný byl po porážce ve Zlíně obránce Jaroslav Zelený, který po čtyřech ligových kolech naskočil v základní sestavě. „Výkon nebyl ideální, vše je ale v našich rukách," ví sešívaný obránce.

Náročný program? Výkon ovlivnil, výsledek ne

včera
Náročný program dolehl na červenobílé ve Zlíně. „Určitě to mělo vliv na výkon, který nebyl dobrý. Na výsledek ale ne," nehledal výmluvy Jindřich Trpišovský.

Chyběla nám kvalita v zakončení, litoval Škoda

včera
Sám měl v průběhu druhé půle velkou šanci ke skórování, branku však nevstřelil. ​​„Máme vše stále ve svých rukou,“ uklidňoval kapitán Milan Škoda po prohře se Zlínem.

Další články