Slavia se distancuje od autorů rasistické fotografie

Klub je naprosto znechucen rasistickou fotografií zveřejněnou v pátek večer skupinou „údajných příznivců“ na sociálních sítích. Odsuzujeme ji jako lidsky zcela nepřijatelný a nechutný akt, od kterého se naprosto distancujeme. Je to bezprecedentní podraz ke klubu a jeho ideálům.

SK Slavia Praha podává na neznámé pachatele stojící za přípravou a prezentací zmíněné fotografie trestní oznámení a sama povede svoje šetření ke zjištění odpovědných osob.

Rasismus v našem klubu nemá žádný prostor a dlouhodobě proti němu bojujeme. Za členy naší rodiny považujeme všechny naše hráče bez rozdílu barvy pleti, národnosti, kultury či vyznání. Stejný respekt a úctu cítíme k hráčům našich soupeřů. Maximálně podporujeme také naše hráče v aktuálním boji na sociálních sítích proti zveřejněné fotografii.

Slavia má skvělé fanoušky, kteří již mnohokrát pozitivně ohromili svět. Prosíme je, aby se i oni veřejně přihlásili k ideálům fair play a nulové toleranci k rasismu a distancovali se od podobného chování. Pojďme společně představit světu skutečnou, kultivovanou hrdou Slavii, na kterou jsme všichni tak pyšní.

Aktuálně

Výhra v Teplicích, skvělý Schranz nastřílel hattrick!

dnes
Sešívaní v páteční předehrávce 2. kola FORTUNA:LIGY zvítězili v Teplicích díky galapředstavení Ivana Schranze 3:1 a naladili se na středeční úvodní duel kvalifikace o Ligu mistrů proti Ferencvárosi.

ONLINE: Od 19:00 druhé kolo v Teplicích

dnes
Po výhře ve Zlíně hrají sešívaní další venkovní zápas, tentokrát hrají Na Stínadlech proti Teplicím.

U19 v sobotu vstoupí do dorostenecké ligy

dnes
O víkendu kromě ČFL startuje také dorostenecká liga U19 a U17.

Další články