Slavia se od 15:00 v derby loučí se sezonou

Od 15:00 přivítáme v posledním zápase letošní FORTUNA:LIGY Spartu. Po derby 293. převezmou slávisté titul pro mistra ligy.

K poslednímu utkání sezony měl Jindřich Trpišovský při výběru nominace netradičně k dispozici téměř všechny slávisty, chybí pouze dva hráči. Problém s kolenem do hry nepustí Milana Škodu a obtíže s třísly pak Jana Bořila.

Na střídačku usedne Jakub Hromada, který se v ligovém utkání představil naposledy přesně před rokem, a Stanislav Tecl, kterého na dlouhou dobu vyřadilo zranění z utkání UEFA Europa League v Kodani. Na lavici je doplní Martin Kuciak, Tomáš Vlček, Michael Ngadeu, Mick van Buren a Miroslav Stoch.

Do branky se od úvodních minut postaví Přemysl Kovář a obranou čtveřici před ním utvoří Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Simon Deli a Jaroslav Zelený. Roli defenzivních štítů budou plnit Tomáš Souček společně s Alexem Králem. Nad nimi bude operovat Petr Ševčík na krajích podporovaný Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou. Do útoku se postaví Alexandru Baluta.

SESTAVA: Kovář – Coufal, Kúdela, Deli, Zelený – Souček, Král – Masopust, Ševčík, Olayinka – Baluta
NÁHRADNÍCI: Tecl, Ngadeu, van Buren, Stoch, Hromada, Vlček, Kuciak

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

včera
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články