Slavia se od 15:00 v derby loučí se sezonou

Od 15:00 přivítáme v posledním zápase letošní FORTUNA:LIGY Spartu. Po derby 293. převezmou slávisté titul pro mistra ligy.

K poslednímu utkání sezony měl Jindřich Trpišovský při výběru nominace netradičně k dispozici téměř všechny slávisty, chybí pouze dva hráči. Problém s kolenem do hry nepustí Milana Škodu a obtíže s třísly pak Jana Bořila.

Na střídačku usedne Jakub Hromada, který se v ligovém utkání představil naposledy přesně před rokem, a Stanislav Tecl, kterého na dlouhou dobu vyřadilo zranění z utkání UEFA Europa League v Kodani. Na lavici je doplní Martin Kuciak, Tomáš Vlček, Michael Ngadeu, Mick van Buren a Miroslav Stoch.

Do branky se od úvodních minut postaví Přemysl Kovář a obranou čtveřici před ním utvoří Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Simon Deli a Jaroslav Zelený. Roli defenzivních štítů budou plnit Tomáš Souček společně s Alexem Králem. Nad nimi bude operovat Petr Ševčík na krajích podporovaný Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou. Do útoku se postaví Alexandru Baluta.

SESTAVA: Kovář – Coufal, Kúdela, Deli, Zelený – Souček, Král – Masopust, Ševčík, Olayinka – Baluta
NÁHRADNÍCI: Tecl, Ngadeu, van Buren, Stoch, Hromada, Vlček, Kuciak

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Aktuálně

O návratu jsem snil. Věřím, že Slavii mám co dát

dnes
Matěj Valenta v prvním rozhovoru po svém návratu do Slavie a podpisu čtyřleté smlouvy hovořil o 3,5 letech mimo červenobílý dres, zkušenostech, které za tu dobu nasbíral nasbíral, prvním tréninku i svých ambicích.

Do Slavie se vrací odchovanec Matěj Valenta

dnes
Do Slavie přichází dvaadvacetiletý záložník Matěj Valenta. Odchovanec sešívaných, který naposledy působil v Českých Budějovicích, v Edenu podepsal smlouvu do června 2026.

Mads Emil Madsen přestupuje do Aarhusu

včera
Dánský záložník Mads Emil Madsen opouští Slavii, jeho novým působištěm bude dánský Aarhus. Madsi, děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Další články