Slavia ukončila spolupráci s Marcelem Gecovem

PRAHA – Záložník Marcel Gecov ve Slavii po dvou letech skončil. Klub se s ním v pondělí domluvil na ukončení smlouvy.
„Mohu potvrdit, že jsme se domluvili na ukončení kontraktu, obě strany vnímají dohodu jako vstřícné řešení vzniklé situace. Marcela budeme jako slávistického odchovance v jeho další kariéře i nadále sledovat a přejeme mu do budoucna jen to nejlepší,“ uvedl sportovní ředitel Karol Kisel.

Marcel Gecov se tak stal na fotbalovém trhu volným hráčem. Do Slavie se vrátil před dvěma lety, kdy přišel z belgického Gentu. Celkově během dvouletého působení v sešívaném odehrál 43 ligových zápasů a připsal si tři góly.

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články