Slavia upřesňuje informace ohledně trestního oznámení

Vzhledem k opakovaným nejasnostem Slavia upřesňuje informace ohledně trestního oznámení podaného Policii v Glasgow. Oznámení bylo poskytnuto Velvyslanectví ČR v Londýně a také přímo na adresu poskytnutou velvyslanectvím jako kontakt pro šetření celé události.

Oznámení bylo odesláno v pátek 19. března 2021 po návratu týmu do ČR. Poskytli jsme ho Velvyslanectví České republiky v Londýně a také na adresu skotské policie poskytnutou přímo Velvyslanectvím jako kontakt pro šetření celé události.

Generální sekretář SK Slavia Praha Martin Říha je již také v přímém kontaktu s příslušníky místní policie, kteří mají na starosti fotbalové kluby ve Skotsku z pohledu policie. 

Klub v současné době protokoluje výpovědi hráčů a členů realizačního týmu ve spolupráci s advokátní kanceláří a notářem a v následujících pracovních dnech doplní celé trestní oznámení dalšími relevantními skutečnostmi také ve spolupráci s najatou skotskou advokátní kanceláří. Naším zájmem je důkladné prošetření věci a spravedlnost.

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

před 2 dny
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 3 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

10.05.2021
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články