sparta>slavia

Slavia v sobotu zavítá do Hradce

PRAHA – Slavia v předposledním zápase sezony zavítá do Hradce. Utkání na východě Čech začíná v sobotu v 17:15.
„Byli bychom rádi, kdyby se nám povedlo navázat na utkání s Duklou, které jsme vyhráli,“ komentuje trenér Miroslav Beránek, jehož tým má v lize jistotu záchrany.

„Nic pro nás ale určitě neskončilo nebo určitě to nebereme tak, že by už o nic nešlo. Naopak. Chceme dohrát soutěž s maximálním bodovým ziskem,“ pokračoval kouč sešívaných, který se bude v utkání muset obejít bez vykartovaného Mikuly. „Nebude ani Latka a u dalších hráčů máme otazník, uvidíme, koho uschopníme,“ doplnil trenér, kterému se naopak po karetním trestu vrací Jiří Bílek.

Proti Dukle se po zranění vrátil Jaromír Zmrhal, kterého po sezoně čeká mistrovství Evropy do 21 let. „Věřím, že utkání s Hradcem zvládneme. Chtěli bychom získat do konce sezony co nejvíce bodů, abychom to naše postavení v tabulce co nejvíce vylepšili,“ říká slávistický odchovanec.

„Hradec na jaře podával kvalitní výkony a možná si podle předváděné hry ani nezasloužil spadnout. Bude to určitě nepříjemný soupeř, ale my se musíme na zápas dobře připravit a zvládnout ho,“ dodal Zmrhal. 

Jarní stálicí v sestavě Slavie je zimní posila
Simon Deli. „Určitě jsem moc rád, že dostávám takový prostor. Mrzí mě ale, že jsme nepředvedli takové výsledky, které bychom chtěli,“ komentuje reprezentant Pobřeží Slonoviny.

„Také proto chceme v Hradci jednoznačně vyhrát, abychom se v tabulce posunuli o něco výše. Určitě to nebereme tak, že není o co hrát,“ hledí k sobotnímu duelu Deli, který střídá posty stopera a středního záložníka. „Nevybírám si, kde budu hrát. To určuje trenér, já chci být týmu platný v jakékoliv pozici,“ zakončil Simon Deli.

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články