Slavia ve hře o titul v plážovém fotbale! Final Four už v neděli!

Česká Superliga v plážovém fotbale míří do finiše! Už v neděli 26. července se v pražském sportcentru Na Korábě uskuteční Final Four, tedy finálový turnaj, který rozhodne o mistrovi České republiky. Ve hře o titul je i Slavia, která obhajuje loňský triumf. Všechny čtyři zápasy (dvě semifinále, zápas o 3. místo a finále) bude v přímých přenosech vysílat ČT Sport.

Slavia skončila v základní části na druhém místě. Ze sedmi zápasů nasbírala 18 bodů, nezvládla jen poslední duel proti Bohemians. V repríze loňského finále sice dlouho vedla o dvě branky, ve třetí třetině nicméně utkání nezvládla.

Vrátit „klokanům“ porážku může už v neděli v mnohem důležitějším souboji. Pokud oba favorité zvládnou svá semifinálová utkání, po roce se zopakuje souboj o titul mezi dvěma tradičními celky českého plážového fotbalu.

„Slávisti, přijďte nás v neděli podpořit na cestě za obhajobou titulu. Budeme vás potřebovat, protože ‚Spolu jsme silnější!‘“ zve fanoušky „sešívaných“ kapitán týmu Filip Jeřábek, který patří i do širšího výběru reprezentace.

Kompletní informace o Superlize v plážovém fotbale naleznete na webu či facebookové stránce.

Aktuálně

To, že budu hrát v základu, jsem vůbec nečekal

včera
Svůj první start v základní jedenácte si proti Brnu připsal Matěj Jurásek, který debutoval už v minulém kole proti Opavě.

Vítězství nás stál statický a pomalý první poločas

včera
Sešívaní podruhé v sezoně ztratili body, s brněnskou Zbrojovkou pouze remizovali 1:1. „V závěru zápasu jsme nedali tři vyložené šance. Za to přišel trest v podobě vyrovnání,“ říká Jindřich Trpišovský.

Slavia neudržela vedení a remizuje s Brnem 1:1

včera
Sešívaní šli proti Brnu do vedení zásluhou Abdallaha Simy, Brno ale v samotném závěru dokázalo srovnat na konečných 1:1. Slavia si tak připisuje druhou bodovou ztrátu v ligovém ročníku.

Další články