Slavia vstoupí do fúze s vlastníkem stadionu

PRAHA - Před tiskovou konferencí k sobotnímu 282. derby se Spartou klub upřesnil informace, které se objevily v médiích ohledně změny vlastníka Slavie. Ke změně nedochází, naopak dojde k fúzi společností vlastnící klub a stadion.
„Panovalo určité napětí mezi vlastníky klubu a stadionu. To se stupňovalo. V průběhu času se ukázalo, že jedinou možností je fúze dvou společností. Opravil bych informaci, že Aleš Řebíček prodává Slavii, tak to není. Slavia se dostává do fúze s vlastníkem stadionu," uvedl ředitel komunikace Jiří Vrba.

Jedinou možnou situací, jak vyřešit problémy se stadionem, bylo splynutí dvou společností do jedné. Slavia se tak dostává do fúze s vlastníkem stadionu, jedna společnost bude držet jak stadion, tak Slavii," dodal Jiří Vrba.

Aktuálně

Je to výjimečná příležitost, ví Jindřich Trpišovský

včera
Sešívaní v úterý večer nastoupí do prvního zápasu play-off Ligy mistrů na hřišti rumunské Kluže. ​„Jejich tým je studnice zkušeností, šance jsou padesát na padesát," říká Jindřich Trpišovský.

Cítíme velkou šanci, jdeme si za tím, vyzývá Souček

včera
Sešívaný záložník Tomáš Souček si je před zápasem v Kluži vědom velké šance pro postup do Ligy mistrů. ​„Věřím, že nyní máme na postup tu největší šanci. Jdeme si za tím."

TOTÁLN! SEZONA: Večer premiéra 6. dílu

včera
Šestý díl TOTÁLN! SEZONY je tu! Epizoda s názvem „FINÁLE!!!" v pondělí od 20:00 na Slavia TV.

Další články