Slavia vstoupí do jara v sobotu 17. února

PRAHA – Sešívaní už znají termíny dvou úvodních utkání jara. Do roku 2018 vstoupí v Jihlavě v sobotu 17. února. Doma se červenobílí představí poprvé v neděli 25. února.
Slavia odehraje 17. ligové kolo na půdě Vysočiny Jihlava, a to v sobotu 17. února od 16:30. Utkání bude přenášet Česká televize na kanálu ČT 2.

Doma pak sešívaní zahájí jarní část ligových bojů vršovickým derby. Svého souseda Behemians přivítají v Edenu v neděli 25. února od 18:00. Přímý přenos ze zápasu vysílá O2 TV Sport.

Aktuálně

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

S průběhem přípravy jsme spokojeni, říká trenér Trpišovský

před 2 dny
Na závěr herního soustředění v Rakousku porazili sešívaní ruský celek FK Rostov 2:1. „Program proběhl tak, jak jsme chtěli," je s průběhem soustředění a celé přípravy spokojen trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Další články