Slavia zahajuje letní přípravu s novými posilami

Letní přípravu před sezonou 2019/20 zahájí se Slavií 21 hráčů včetně několika nově příchozích posil.

Sešívaní zahájí letní přípravu na novou sezonu 17. 6. odjezdem na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu. Zapojí se do něj i nově příchozí posily, jmenovitě Tomáš Holeš a David Hovorka z Jablonce a Júsuf Hilál, jehož jarní hostování v Bohemians dospělo ke konci. Tomáš Souček podepsal se Slavií novou smlouvu a do přípravy se tak zapojí po dovolené, kterou dostal s ostatními reprezentanty.

S týmem neodcestuje Michael Ngadeu, který si plní své reprezentační povinnosti před Africkým pohárem národů. Miroslav Stoch, Lukáš Masopust, Jan Bořil, Vladimír Coufal, Alex Král, Tomáš Souček a Simon Deli pak mají po zápasech za své reprezentační výběry delší dovolenou. Z dorostu se k A-týmu na soustředění připojí Daniel Langhamer a Jakub Markovič. Po hostování v Příbrami se pak s A-týmem bude připravovat Matěj Chaluš. Tomáš Vlček se nezúčastní soustředění z důvodu testů v Ústí nad Labem. V Rakousku také nebudou přítomni Jan Matoušek, Jan Sýkora a Jakub Jugas, kteří by měli působit v Jablonci a jejichž hostování se právě finalizují.

Složení týmu pro kondiční soustředění v Aigenu

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Jakub Markovič

Obránci: Michal Frydrych, Matěj Chaluš, Tomáš Holeš, David Hovorka, Ondřej Kúdela, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Jakub Hromada, Josef Hušbauer, Daniel Langhamer, Peter Olayinka, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Mick van Buren, Júsuf Hilál, Milan Škoda, Stanislav Tecl

Kompletní plán letní slávistické přípravy najdete ZDE

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články