Slavia zahajuje letní přípravu s novými posilami

Letní přípravu před sezonou 2019/20 zahájí se Slavií 21 hráčů včetně několika nově příchozích posil.

Sešívaní zahájí letní přípravu na novou sezonu 17. 6. odjezdem na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu. Zapojí se do něj i nově příchozí posily, jmenovitě Tomáš Holeš a David Hovorka z Jablonce a Júsuf Hilál, jehož jarní hostování v Bohemians dospělo ke konci. Tomáš Souček podepsal se Slavií novou smlouvu a do přípravy se tak zapojí po dovolené, kterou dostal s ostatními reprezentanty.

S týmem neodcestuje Michael Ngadeu, který si plní své reprezentační povinnosti před Africkým pohárem národů. Miroslav Stoch, Lukáš Masopust, Jan Bořil, Vladimír Coufal, Alex Král, Tomáš Souček a Simon Deli pak mají po zápasech za své reprezentační výběry delší dovolenou. Z dorostu se k A-týmu na soustředění připojí Daniel Langhamer a Jakub Markovič. Po hostování v Příbrami se pak s A-týmem bude připravovat Matěj Chaluš. Tomáš Vlček se nezúčastní soustředění z důvodu testů v Ústí nad Labem. V Rakousku také nebudou přítomni Jan Matoušek, Jan Sýkora a Jakub Jugas, kteří by měli působit v Jablonci a jejichž hostování se právě finalizují.

Složení týmu pro kondiční soustředění v Aigenu

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Jakub Markovič

Obránci: Michal Frydrych, Matěj Chaluš, Tomáš Holeš, David Hovorka, Ondřej Kúdela, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Jakub Hromada, Josef Hušbauer, Daniel Langhamer, Peter Olayinka, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Mick van Buren, Júsuf Hilál, Milan Škoda, Stanislav Tecl

Kompletní plán letní slávistické přípravy najdete ZDE

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články