Slavia zahajuje letní přípravu s novými posilami

Letní přípravu před sezonou 2019/20 zahájí se Slavií 21 hráčů včetně několika nově příchozích posil.

Sešívaní zahájí letní přípravu na novou sezonu 17. 6. odjezdem na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu. Zapojí se do něj i nově příchozí posily, jmenovitě Tomáš Holeš a David Hovorka z Jablonce a Júsuf Hilál, jehož jarní hostování v Bohemians dospělo ke konci. Tomáš Souček podepsal se Slavií novou smlouvu a do přípravy se tak zapojí po dovolené, kterou dostal s ostatními reprezentanty.

S týmem neodcestuje Michael Ngadeu, který si plní své reprezentační povinnosti před Africkým pohárem národů. Miroslav Stoch, Lukáš Masopust, Jan Bořil, Vladimír Coufal, Alex Král, Tomáš Souček a Simon Deli pak mají po zápasech za své reprezentační výběry delší dovolenou. Z dorostu se k A-týmu na soustředění připojí Daniel Langhamer a Jakub Markovič. Po hostování v Příbrami se pak s A-týmem bude připravovat Matěj Chaluš. Tomáš Vlček se nezúčastní soustředění z důvodu testů v Ústí nad Labem. V Rakousku také nebudou přítomni Jan Matoušek, Jan Sýkora a Jakub Jugas, kteří by měli působit v Jablonci a jejichž hostování se právě finalizují.

Složení týmu pro kondiční soustředění v Aigenu

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Jakub Markovič

Obránci: Michal Frydrych, Matěj Chaluš, Tomáš Holeš, David Hovorka, Ondřej Kúdela, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Jakub Hromada, Josef Hušbauer, Daniel Langhamer, Peter Olayinka, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Mick van Buren, Júsuf Hilál, Milan Škoda, Stanislav Tecl

Kompletní plán letní slávistické přípravy najdete ZDE

Aktuálně

Otevíráme Slavia Museum a Stadium Tour!

dnes
Přijďte si prohlédnout mistrovský pohár a další artefakty související se ziskem 20. mistrovského titulu! V sobotu 11. července znovu otevíráme Slavia Museum a Stadium Tour.

Zápas jsme zvládli jako tým. Hráli jsme velice dobře

dnes
Po remízovém derby si čas na pár otázek našel i brankář sešívaných a dost možná i největší letošní osobnost ligy Ondřej Kolář. Ten se stal i rekordmanem v počtu vychytaných nul za sezonu. „Číslo, které jsme překonali, je neuvěřitelné,“ míní gólman.

Byl to náročný rok. Byli jsme ale nejlepší a jsme po právu mistři

včera
Jan Bořil dovedl Slavii jako kapitán k titulu a mohl jej tak po posledním zápase slavnostně zvednout nad hlavu. „Být kapitánem je pro mě obrovská osobní pocta. Už jenom to stát se kapitánem, natož zvednout pohár," dojímal se po derby.

Další články