Slavia získala do ofenzivy Senegalce Dame Diopa

PRAHA – Slavia získala posilu do ofenzivy. Jako volný hráč přichází do Edenu senegalský útočník či ofenzivní záložník Dame Diop. Jedenadvacetiletý hráč podepsal se Slavií smlouvu na dva roky s dvouletou opcí.
Senegalský útočník Dame Diop se narodil 15. února 1993 ve městě Luga a jako mládežník působil ve fotbalové škole M‘Bour. V březnu 2012 se poprvé podíval do Evropy, když si jej vybral ruský FK Chimki. V podmoskevském klubu ale Diop nenastoupil ani k jednomu soutěžnímu utkání a v srpnu 2012 odešel na hostování do arménského FK Shirak.

Po skončení hostování pak v únoru 2013 do arménského týmu, se kterým získal tamní titul, přestoupil natrvalo. V uplynulé sezoně odehrál v domácí soutěži 25 utkání a vstřelil 8 branek. 183 cm vysoký hráč nastupoval i v evropských pohárech. V loňském roce ve čtyřech utkáních kvalifikace Ligy mistrů, letos ve dvou zápasech kvalifikace Evropské ligy proti Šachtoru Karaganda. Diop má na svém kontě už tři starty za seniorskou reprezentaci Senegalu, čtyři zápasy odehrál v dresu národního týmu do 23 let.

Aktuálně

Rondić odchází do Liberce, Vantruba míří do Příbrami

dnes
Dvacetiletý útočník B-týmu sešívaných Imad Rondić opouští Slavii a přestupuje do severočeského Liberce. Brankář Martin Vantruba by měl na jaře hostovat v Příbrami.

Slavia hledá trávníkáře

dnes
AKTUALIZOVÁNO: Připojte se k našemu týmu trávníkářů a pomáhejte sešívaným k co nejlepším výkonům!

Změny v kádru budou pravděpodobně jen kosmetické

včera
S průběhem kondičního soustředění v Marbelle neskrývá radost trenér Jindřich Trpišovský. „Kluci vypadají ještě lépe než v minulé sezoně," říká kouč Slavie.

Další články