Slavii hrozí milionové pokuty od UEFA

PRAHA – Slavia bude muset na pokutách za chování fanoušků v předkolech Evropské ligy zaplatit několik set tisíc až miliony korun. V krajním případě hrozí i zavření stadionu.
Za utkání v Tallinnu dostane náš klub pokutu cca 6000 švýcarských franků, což je v přepočtu 150 000 Kč. Jedná se o trest za pyrotechniku, vhazování předmětů na hrací plochu a pokřik „UEFA mafia“.

Za domácí duel s Tallinnem, kdy UEFA zaznamenala používání pyrotechniky, házení předmětů na hrací plochu, pokřik „UEFA mafia“ nebo neprůchozí schody na tribuně Sever, už se pokuta násobí a mělo by se jednat o postih ve výši 12 000 švýcarských franků, tedy dalších 300 000 Kč!

V případě dalších prohřešků během zápasů s Rio Ave hrozí Slavii uzavření části nebo celého stadionu! Vyzýváme všechny fanoušky, aby neškodili Slavii a vyvarovali se jednání, které je v rozporu s předpisy UEFA. 

Aktuálně

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

dnes
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové ve volném prodeji

dnes
V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou ve volném prodeji v cenové kategorii Z1.

Informace pro fanoušky do Rotterdamu

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou ve volném prodeji. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články