Slavii hrozí milionové pokuty od UEFA

PRAHA – Slavia bude muset na pokutách za chování fanoušků v předkolech Evropské ligy zaplatit několik set tisíc až miliony korun. V krajním případě hrozí i zavření stadionu.
Za utkání v Tallinnu dostane náš klub pokutu cca 6000 švýcarských franků, což je v přepočtu 150 000 Kč. Jedná se o trest za pyrotechniku, vhazování předmětů na hrací plochu a pokřik „UEFA mafia“.

Za domácí duel s Tallinnem, kdy UEFA zaznamenala používání pyrotechniky, házení předmětů na hrací plochu, pokřik „UEFA mafia“ nebo neprůchozí schody na tribuně Sever, už se pokuta násobí a mělo by se jednat o postih ve výši 12 000 švýcarských franků, tedy dalších 300 000 Kč!

V případě dalších prohřešků během zápasů s Rio Ave hrozí Slavii uzavření části nebo celého stadionu! Vyzýváme všechny fanoušky, aby neškodili Slavii a vyvarovali se jednání, které je v rozporu s předpisy UEFA. 

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články