Slavii posílí slovenský talent Jaroslav Mihalík

PRAHA – Slavii posílí slovenský reprezentant do 21 let Jaroslav Mihalík. Dosavadní záložník Žiliny podepíše v Edenu smlouvu do 30. června 2019. Přestup bude dokončen, až nový hráč úspěšně absolvuje lékařskou prohlídku.
„Chtěl jsem se posunout dále, udělat krok vpřed. Věřím, že Slavia bude správná volba. Konkurence se nebojím, chci hrát a proto do Slavie jdu. Při společném rozhovoru s představiteli klubu jsme se shodli, že chceme jméno Slavie dostat tam, kde bylo dříve. Pro mě je to výzva," uvedl k příchodu Jaroslav Mihalík.

„Jedná se o mladého talentovaného reprezentanta Slovenska do 21 let, který své kvality a střelecký potenciál potvrzuje už více než tři roky v A-týmu Žiliny. Věříme, že po úspěšném absolvování zdravotní prohlídky se do týmu rychle zapracuje,“ uvedl generální ředitel Slavie David Trunda.

Jednadvacetiletý ofenzivní záložník či útočník Jaroslav Mihalík přichází do Edenu ze Žiliny, za níž nastupoval už v dorosteneckých kategoriích. Následně se probojoval do základní sestavy A týmu a patřil k jeho ofenzivním oporám.

V minulé sezoně si připsal na své konto 13 vstřelených branek, za letošní podzim se pak prosadil šestkrát. Gólově se prosadil i v Evropské lize, kde svou trefou zajistil Žilině v srpnu 2013 remízu s chorvatskou Rijekou.

Bývalý mládežnický reprezentant aktuálně nastupuje v dresu slovenské jednadvacítky. Ta v boji o EURO 2017 porazila v listopadu Nizozemsko a ústřední postavou byl právě Mihalík, který vstřelil první branku, na dvě přihrál a Slovensko tak otočilo zápas z 0:2 na 4:2. 

Aktuálně

Slávisté odlétají do Milána

včera
Sešívaní v neděli večer odletěli do Milána, kde se ve v úterý v rámci prvního skupinového zápasu Ligy mistrů střetnou se slavným Interem.

PŘEDSTAVENÍ: Inter Milán

včera
Jako první sešívané ve skupině Ligy mistrů čeká souboj na půdě Interu Milan. Pojďme si našeho úterního soupeře představit.

TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem

včera
TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem. Epizoda s názvem „Zbořil“ už od 19:00 na Slavia TV.

Další články