Slávisté jsou ve španělské Marbelle

Slávisté jsou od nedělního večera ve španělské Marbelle, kde je čeká kondiční soustředění.

V neděli večer odletěli sešívaní z Prahy směrem do Málagy, kde je čekal přejezd autobusem směrem do jižněji položené Marbelly. Tam je čeká až do 16. prosince kondiční soustředění před začátkem jarní částí sezony.

Během prvního dne přípravy připravili trenéři pro své svěřence hned dva tréninky, které byly, jak už je pro realizační tým Jindřicha Trpišovského typické, fyzicky značně náročné.

Jaká byla cesta, jak probíhaly první tréninkové jednotky a jak se hráčům na jihu Pyrenejského ostrova líbí? To prozradili pro Slavia TV Ladislav Takács a Lukáš Provod. 

Fotogalerie

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

včera
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

před 2 dny
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

před 2 dny
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články