Slávisté míří do Bohemians Praha 1905

PRAHA - Hned tři slávisté míří do sousedního Ďolíčku. Kromě Michala Švece a Martina Dostála, kterým ve Slavii skončila smlouva, by měl v Bohemce působit také Zdeněk Linhart.
Martinu Dostálovi skončila ve Slavii smlouva, minulou sezonu strávil na hostování v Baníku Ostrava. V sešívaném dresu odehrál klubový odchovanec celkem 61 ligových zápasů. Martin Dostál patřil ke stálicím klubu v době, kdy na tom Slavia nebyla dobře.

Michal Švec je také odchovancem červenobílých barev, vždyť za áčko nastoupil už v 16 letech v tehdejším Poháru UEFA. Se Slavií postoupil do Ligy mistrů, následně si vyzkoušel angažmá v Holandsku a Maďarsku. Před jarní částí 2015 se do Slavie vrátil. Letos v zimě odešel hostovat do Bohemky, kde po skončení smlouvy ve Slavii podepsal nový kontrakt.

Oběma hráčům za jejich služby pro Slavii děkujeme a přejeme jim v další kariéře hodně štěstí. Slavia zároveň jedná s Bohemians o formě hostování útočníka Zdeňka Linharta.

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

včera
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články